Wkrótce, bo już za tydzień to marzenie się ziści! Zgodnie z zapowiedzią Mattiasa Ekberga, dyrektora kreatywnego nowej wyprzedażowej marki powstałej pod skrzydłami H&M, w połowie czerwca br. otwarty zostanie Afound – sklep działający na zasadach zbliżonych do outletu, zrzeszający różne brandy szwedzkiego koncernu pod jednym dachem i oferujący je w mocno obniżonych cenach.

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsza biżuteria na lato od polskich marek >>>

Co konkretnie dostaniemy w Afound? Tego jeszcze oficjanie nie wiadomo, ale można się domyślić, że na półkach znajdą się projekty z najbardziej popularnych linii skandynawskiego giganta, czyli te od H&M, Arket, &Other Stories, czy trochę droższego COSa. Co więcej, według zapowiedzi H&M, dostępne będą także marki zewnętrzne, a używanie będą mieli także wielbiciele designerskich projektów z limitowanych kolekcji. Śmiało można więc powiedzieć, że Afound będzie prawdziwym wyprzedażowym rajem.

Póki co pierwsze sklepy stacjonarne otwarte zostaną w Sztokholmie (14 czerwca) i Malmo (16 czerwca), ale marka będzie dostępna także szerzej online. Jak obstawiacie, serwery Afound uniosą pierwsze dni wyprzedaży magazynów H&M? Nie mniej podekscytowani niż klienci, są sami pomysłodawcy nowego projektu.

Nie możemy się doczekać otwarcia pierwszych sklepów. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, bo mamy świadomość, że dajemy naszym klientom zupełnie nowe zakupowe doświadczenie w segmencie wyprzedażowym. Naszą ambicją jest zaspokojenie ich potrzeb niezależnie od tego, skąd pochodzą i czego konkretnie szukają, dlatego proponujemy im produkty od ulubionych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szykujecie się na zakupy?

ZOBACZ TAKŻE: Moiess Swimwear - stroje kąpielowe Jessiki Mercedes Kirschner kupicie stacjonarnie! Sprawdźcie gdzie >>>