W najnowszej kolekcji H&M Studio na sezon wiosna-lato 2017 znajdziecie połączenie delikatności, sportowego sznytu nawiązującego do baletu, romantycznego charakteru i egzotycznej Kuby. Oto zapowiedź tego, co będzie można zobaczyć podczas zbliżającego się tygodnia mody w Paryżu 1 marca - po raz pierwszy w historii marki cała kolekcja od razu dostępna będzie w sprzedaży online.

"Stworzenie kolekcji, która będzie dostępna od razu po pokazie jest czymś, czego nie mogliśmy się doczekać, aby zaoferować to naszym klientom. Mamy nadzieję, że wszystkim spodoba się ta kolekcja i znajdą w niej elementy, które pozwolą wyrazić swój własny styl" - komentuje Ann-Sofie Johansson, creative advisor w firmie H&M.

W H&M Studio wiosna-lato 2017 dominuje biel i czerń (w kolekcji znajdziecie także kilka elementów w kolorze soczystej czerwieni i dziewczyńskiego różu), marszczenie tkaniny (nylon), które nadaje całości eleganckiego fasonu. Na całość składają się zarówno męskie jak i damskie sylwetki z plisami i ściągaczami. 

“Jest to kolekcja z pozytywnym przekazem nadziei oraz optymizmu. Można w niej dostrzec znajomość przeszłości połączoną z energią dnia dzisiejszego, co tworzy drogę ku przyszłości” - tłumaczy Pernilla Wohlfart, design and creative director w H&M.

A video posted by H&M (@hm) on