Tommy Hilfiger już po raz kolejny postanowił zaprezentować swoją kolekcję w Szanghaju. Skupiając się na rynku azjatyckim, amerykańska marka pokazała swoje propozycje na nadchodzący wielkimi krokami sezon jesień-zima 2018/2019 w trybie See Now, Buy Now, co oznacza, że wszystkie rzeczy z linii Tommy Icons, TommyXLewis oraz Hilfiger Collections są już dostępne w sprzedaży na całym świecie. Kolekcja stworzona we współpracy z czterokrotnym mistrzem świata Formuły 1, Lewisem Hamiltonem to połączenie sportowego stylu i street style'u, natomiast Tommy Icons, w którą zaangażowały się Hailey Baldiwn, Winnie Harlow oraz Maggie Jiang jest hołdem dla ponadczasowej klasyki z elementami współczesnych trendów. Projektant nie bez powodu zaprosił je do współpracy i uczynił globalnymi ambasadorkami marki. W jednym z wywiadów przyznał, że to one wytyczają drogę kolejnemu pokoleniu i podchodzą do wszystkiego z pewnością siebie i optymizmem, dlatego idealnie wpisują się w DNA Tommy'ego Hilfigera.

Hailey Baldwin i Winnie Harlow w kampanii Tommy'ego Hilfigera >>>

Elitarne amerykańskie liceum i lata 80. w kolekcji Tommy'ego Hilfigera

Kolekcja na jesień-zimę 2018/2019 nawiązuje do licealnego stylu, kojarzącego się z elitarnymi, amerykańskimi szkołami oraz do lat 80. Dominującymi kolorami są typowe dla marki czerwień i granat, ale nie brakuje również zaskakujących zestawień kolorystycznych. A co znajduje się w linii? Oprócz dresów, sportowej basic'owej bielizny, patchworkowe swetry z łączonych tkanin, oversize'owe puchówki oraz długie parki. Eleganckiego sznytu jesienno-zimowym outfitom dodają skórzane spodnie w kolorze czerwonego wina. Zachowawcze stylizacje Tommy Hilfiger przełamał cekinowymi elementami, np. nerką na ramię w rozmiarze XXL czy luźną koszulą.
 

Pokaz Tommy'ego Hilfigera w Szanghaju: Hailey Baldwin, Winnie Harlow i Lucky Blue Smith na wybiegu

Pokaz amerykańskiej marki otworzyła Hailey Baldwin. Na wybiegu pojawili się także Lucky Blue Smith, Winnie Harlow, Joan Smalls, Josephine Skriver oraz Maggie Jiang. Prezentacja kolekcji odbyła się na tle zachwycającej panoramy miasta z widokiem na wieżowce. Zobaczcie poniżej najciekawsze sylwetki z pokazu Tommy'ego Hilfigera na jesień-zimę 2018/2019.