Ta para wie, jak utrzymać wokół siebie napięcie i dawkować informacje. Odkąd wyszło na jaw, że Hailey Baldwin i Justin Bieber się zaręczyli, nie ma końca spekulacjom dotyczącym ślubu, pierścionka zaręczynowego, czy tym związanym z reakcją rodziny na te wieści. Choć tak naprawdę młode gwiazdy nie schodzą z pierwszych stron gazet już od momentu, gdy do siebie wrócili.

ZOBACZ TAKŻE: W końcu znamy powód rozstania Justina Biebera i Seleny Gomez! >>>

Apogeum zainteresowania parą w ostatnich dniach wiążę się z tym, że Hailey Baldwin na swoim Instagramie właśnie pokazała pierścionek zaręczynowy. I trzeba przyznać, że naprawdę robi wrażenie.

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin?

Co ciekawe, już sam zakup pierścionka dobrze obrazuje zaangażowanie przyszłego męża Baldwin. Nie wiązał się on bowiem z jednorazową wizytą u jubilera i wyborem gotowego klejnotu – Bieber zaangażowany był w proces jego powstawania już na etapie projektowym. Za namową swojego managera skorzystał z pomocy znawców – firma Jack Solow & Co. Inc. zajmuje się oprawą diamentów i realizacją najbardziej wyrafinowanych biżuteryjnych zamówień od trzech pokoleń. A przyszły pan młody miał bardzo precyzyjne oczekiwania co do jego finalnego kształtu. W efekcie licznych konsultacji i jako owoc wizji gwiazdora stworzono 10-karatowy owalny diament osadzony w 18-katatowym żółtym złocie. Jak mówi sam Jack Solow, jest dokładnie taki, jaki wymarzyła sobie Hailey.

Ile kosztował pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin?

Trzeba przyznać, że Justin miał gest, a za swój autorski pomysł na pierścionek dla swej miłości gotowy był  zapłacić każde pieniądze. Pierścionek zaręczynowy dla Hailey kosztował go… pół miliona dolarów, czyli w przeliczeniu na złotówki – prawie 2 miliony.

Kiedy odbędzie się ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin?

Pierścionek zaręczynowy już jest, więc myśli fanów pary ochrzczonej aka Jailey wybiegają coraz bardziej w przyszłość. Jeśli wierzyć amerykańskiej prasie, Justin i Hailey planują skromny ślub już w przyszłym roku. Podobno w przygotowania zaangażowane są obie rodziny młodych, ale sama uroczystość ma mieć raczej kameralny charakter. Wśród gości prawdopodobnie pojawią się jedynie najbliżsi.

Następna kwestia to suknia ślubna Hailer Baldwin – podobno przyszła panna młoda ma już jasno sprecyzowaną wizję tego, jak chce wyglądać, ale na szczegóły w tej kwestii przyjdzie nam chwile poczekać.

Możecie uwierzyć, że Hailey Baldwin i Justin Bieber spotykają po ponownym zejściu dopiero od  miesiąca? Trudno prorokować wbrew zapowiedzi samej pary młodej, ale sądząc po pierścionku zaręczynowym Hailey Baldwin obstawiamy, że ślub Justina i Hailey chcąc nie chcąc będzie miał jednak większy rozmach, niż deklarują sami zainteresowani.

ZOBACZ TAKŻE: Hailey Baldwin: wszystko, co musicie wiedzieć o narzeczonej Justina Biebera >>>