Hailey Bieber i Justin Bieber spodziewają się dziecka? Ten temat powraca do mediów niczym boomerang. Po 64. ceremonii wręczenia nagród Grammy pojawiły się kolejne spekulacje. Fanki oraz fani zwrócili uwagę na to, jak biała sukienka maxi od Saint Laurent układa się na ciele popularnej modelki. Niektórzy dopatrzyli się krągłości (być może to kogoś zaskoczy, ale nasze brzuchy nie są idealnie płaskie i to jest ok), co zostało szybko podchwycone przez serwisy plotkarskie zza oceanu. Tym razem Hailey Bieber nie pozostała obojętna na plotki. Opublikowała krótki, ale dosadny komentarz w tej sprawie. 

Hailey Bieber jest w ciąży? Modelka dosadnie skomentowała te doniesienia 

RadarOnline, czyli popularny profil na Instagramie, na którym publikowane są informacje związane z życiem prywatnym i zawodowym topowych gwiazd, wziął pod lupę temat (domniemanej) ciąży amerykańskiej modelki. Fani są przekonani, że Hailey Bieber jest w ciąży po tym jak pojawiła się z mężem, Justinem Bieberem, na gali Grammy w luźnej sukni – czytamy we wrzuconym w miniony poniedziałek poście. Wszystko wskazuje na to, że 25-latka ma już dość spekulacji na temat jej stanu zdrowia. Odpowiedziała twórczyniom i twórcom postu, że NIE JEST w ciąży i poprosiła, by zostawili ją w spokoju. 

Nie jestem w ciąży, zostawcie mnie w spokoju – napisała Hailey Bieber na Instagramie.

Pisałyśmy i pisaliśmy już o tym na Glamour.pl, ale to dobra okazja do tego, by przypomnieć, że spekulacje na temat ciąży czy planowania rodziny mogą się okazać bardzo krzywdzące dla głównej zainteresowanej, jak również głównego zainteresowanego całą sprawą. Nie wiemy bowiem, z czym mierzy się dana osoba. Być może chciałaby mieć dziecko, ale nie może? Może mierzy się z problemami zdrowotnymi, które wpływają na wygląd, w tym rozmiar czy sylwetkę? Nie wiadomo. Dlatego czasem naprawdę lepiej powstrzymać się od komentarzy na temat tego, jak ktoś wygląda. I to niezależnie od tego, czy ktoś jest znany czy nie. 

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.