Nie ma wątpliwości, że Hailey Bieber (dawniej Baldwin) i Justin Bieber tworzą jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. W 2018 roku modelka i wokalista wzięli ślub cywilny. Jak sami jednak przyznali, że chcą złożyć przysięgę małżeńską przed Bogiem. I tak się stało. Ślub kościelny Hailey Bieber i Justina Biebera odbył się pod koniec września 2019 roku. Na ceremonię, którą zorganizowano w luksusowym kurorcie w stanie Karolina Południowa, wzięło zaproszono 150 gości, m.in. Kendall Jenner. Od tamtej pory w mediach regularnie pojawiają się informacje, według których Hailery Bieber jest w ciąży. Do tej pory główni zainteresowani całą sprawą niechętnie komentowali medialne doniesienia. Jednak tym razem gwiazda modelingu zrobiła wyjątek. Czy Hailey Bieber jest w ciąży?

Hailey Bieber jest w ciąży?

Hailey Bieber i Justin Bieber już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy? Ten temat powraca niczym boomerang. Ostatnio zagraniczne media podały, że Hailey Bieber jest w ciąży. To prawda? Gwiazda modelingu wydała oficjalne oświadczenie na swoim Instagram Stories, w którym skomentowała te doniesienia.

„Ponieważ wiem, że macie zamiar opublikować swoją historyjkę @usweekly… Nie jestem w ciąży. W związku z tym przestańcie tworzyć fałszywe historie, korzystać z waszych źródeł i skupcie się na tym, co jest ważne, czyli na wyborach” – napisała Hailey Bieber na swoim Instagram Stories. Co więcej, modelka opublikowała kilka niebieskich serduszek, które uznano za wyraz poparcia dla Joe Bidena.

Jak się okazuje, informacje na temat stanu modelki miał opublikować portal US Weekly. Co więcej, informacje te miały zostać potwierdzone przez źródło portalu. Nie ma jednak wątpliwości, że Hailey Bieber nie jest w ciąży.

Ubierz się jak Hailey Bieber. 10 rzeczy w stylu gwiazdy, które ty też możesz mieć! >>>