Kosmetyczka Hailey Bieber nie zawodzi nas od lat. Dzięki modelce poznaliśmy między innymi krem na podrażnioną cerę Avene i maskę nawilżającą Drunk Elephant. Kiedy dzieli się kolejnymi kosmetycznymi odkryciami w mediach społecznościowych, to za każdym razem dokładnie sprawdzamy, co to jest i dlaczego mogło zrobić na niej takie wrażenie. Najbardziej lubimy jednak sytuacje, w których Hailey Bieber pokazuje, że nie trzeba mieć ogromnego budżetu, żeby trafić na prawdziwy przebój. Ostatnio przeszła samą siebie. Pochwaliła się bowiem na TikToku swoim trikiem makijażowym, który pozwala jej powiększyć usta i użyła przy tym kredkę do ust z drogerii, którą można kupić za kilkanaście złotych (jest też dostępna w Polsce). Skoro gwiazda z nieograniczonymi możliwościami zdecydowała się właśnie na nią, to z pewnością nie jest to zwyczajny kosmetyk, a prawdziwy hit, który warto dodać do własnej kosmetyczki i makijażu.

Kredka powiększająca usta Hailey Bieber

Charakterystyczny makijaż Hailey Bieber ma przede wszystkim dwa mocne punkty – rozświetlacz na policzkach i błyszczyk na ustach. W tym drugim przypadku okazuje się jednak, że modelka używa czegoś jeszcze, co sprawia, że jej wargi stają się bardziej wydatne. Poza lansowanym przez siebie Rhode Strawberry Glaze Peptide Lip Treatment własnej marki, używa jeszcze kredkę do ust. Modelka wykonując makijaż ust sięga po NYX Professional Makeup Slide On w odcieniu nude truffle. Drogeryjny kosmetyk pozwala jej na obrysowanie konturu ciemniejszym kolorem w celu optycznego powiększenia ust. Ten trik makijażowi jest znany od lat. Korzystała z niego między innymi Pamela Anderson. Teraz współczesną gwiazdę można naśladować nawet sięgając po dokładnie taki sam kosmetyk. Kredkę NYX Professional Makeup Slide On można bowiem kupić w wielu polskich drogeriach. Dodatkowo kosmetyk jest dostępny w wielu kolorach, więc każdy może znaleźć go w wersji najlepszej dla siebie.

 

 

@haileybieber Strawberry Glaze Peptide Lip Treat launches 8/28 at 9am pst. 🍓☺️ @rhode skin ♬ original sound - Annie Korzen

NYX Professional Makeup Slide On – Opis

Kredka do ust NYX Professional Makeup Slide On to precyzyjny kosmetyk o bardzo wysokim stopniu napigmentowania, który pomaga uwydatnić kontur ust. Miękki wkład pozwala na szybką i łatwą aplikację, a szeroka gama kolorystyczna na wybór najlepszego dla siebie odcienia. W zależności od wizji makijażu ust można ją stosować na kilka sposobów. Ten najbardziej oczywisty to połączenie jej z o ton jaśniejszą szminką. Nic też nie stoi na przeszkodzie, żeby po obrysowaniu konturu wypełnić nią całe wargi. Zdaniem Hailey Bieber to natomiast kosmetyk, który najlepiej połączyć z błyszczykiem. Możliwości jest zatem wiele, co przekłada się na to, że można ją stale używać na różne sposoby, żeby nigdy się nie znudziła.

NYX Professional Makeup Slide On – Opinie

Wideo, które pojawiło się na TikToku Hailey Bieber, to najlepszy dowód na to, że modelka faktycznie lubi kredkę NYX Professional Makeup Slide On. Zawsze takie opinie staramy się jednak zestawić z recenzjami, które na temat danego kosmetyku piszą użytkowniczki w sieci. Tym razem nie zamierzamy robić wyjątku. Sprawdziliśmy zatem, jak jest oceniona kredka do ust NYX Professional Makeup Slide On i teraz wszystko jest już jasne.

Używanie tej konturówki nie sprawi kłopotu nawet niewprawnym rękom (jest miękka i łatwo się nią obrysowuje). Mam kilka kolorów i na razie nie zamierzam używać innych – napisała Julianna w perfumerii internetowej Douglas. Okazuje się zatem, że to kosmetyk nie tylko dla osób, które mają taką wprawę, jaką bez wątpienia posiada Hailey Bieber.

Konturówka jest miękka, łatwo się ją nakłada. Spełnia swoje zadanie, ale nie jest bardzo trwała. Duży plus za nietypowy kolor „tangerine”, który jest pięknym koralowo-brzoskwiniowym odcieniem – oceniła ją Pina w sklepie internetowym Douglas.

Dzięki tej kredce pomadka utrzymuje się dłużej na ustach. Wydajna, dobre kolory. Polecam – podzieliła się swoimi wrażeniami Lexie. Jej komentarz jest dostępny na stronie Douglasa.