Gwiazdy bardzo chętnie wchodzą w kolaboracje z brandami z branży beauty, tworząc własne linie kosmetyków, albo zakładają swoje marki totalnie zgodne z ich wizją. Hailey Bieber nie jest więc tutaj wyjątkiem. Modelka miała już do tego kilka podejść. Choćby w 2019 roku próbowała zarejestrować znak towarowy Bieber Beauty, jednak Amerykańskie Biuro Patentów i Znaków Towarowych odrzuciło jej wniosek, gdyż Justin Bieber, mąż gwiazdy, już kiedyś starał się o rejestrację znaku towarowego o podobnie brzmiącej nazwie. 

Co wiemy o marce Rhode, którą zakłada Hailey Bieber

Rhode ma już konto na Instagramie, które obserwowane jest przez 14,7 tys. osób. Póki co nie ma tam żadnego postu. W opisie zaś zobaczyć możemy wyłącznie datę 2021. Bez żadnych szczegółów. Zagraniczne media donoszą, że Rhode będzie opierało się głównie na kosmetykach do pielęgnacji, choć nie wykluczone, że oferta będzie stopniowo rozwijana, gdyż zgłoszony znak towarowy ma obejmować szeroki zakres produktów, zarówno kremy, żele pod prysznic czy specyfiki do włosów, jak i te do makijażu czy perfumy.

Czego możemy się spodziewać po marce Rhode? Zważając na to, że Hailey na co dzień się nie maluje, tym bardziej prawdopodobne jest, że postawi na kosmetyki, które odżywiają i regenerują skórę. Wiemy, że modelka ceni roślinne składy. Uwielbia też właściwości słonej wody morskiej, która przynosi ukojenie jej skórze. 

4 kosmetyki, bez których Hailey Bieber nie wyobraża sobie życia. To właśnie im zawdzięcza promienną cerę!>>>

Hailey Bieber - ambasadorka bareMinerals

Warto wspomnieć również, że Hailey współpracuje od jakiegoś czasu z bareMinerals - jest ambasadorką tej marki, która w ofercie ma mineralne kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Wyróżniają je lekkie formuły i proste składy. Co ważne, to także marka cruelty-free. Ostatnio modelka wraz ze swoją mamą pojawiła się w kampanii promującej bareMinerals.

Tymczasem my z niecierpliwością czekamy na to, co zaoferuje nam gwiazda pod brandem Rhode!