Hailey Bieber to jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Jednocześnie należy do grona topowych it-girls, czyli dziewczyn, które nie tylko rozumieją, ale i wyznaczają trendy. Często inspirujemy się stylizacjami Hailey Bieber (dawniej Baldwin) na co dzień, jak również na specjalne okazje. Co więcej, chętnie sprawdzamy, jakich produktów używa do pielęgnacji czy makijażu. Okazuje się, że niektóre kosmetyki lubiane przez sławną modelkę są dostępne w Polsce. Wśród nich hitowy balsam do demakijażu. Twoja skóra też go pokocha! 

Hailey Bieber uwielbia ten balsam do demakijażu! Teraz możesz go kupić w Polsce

Jakiś czas temu Hailey Bieber pokazała na Instagram Stories kosmetyki, których używa na co dzień. Jednym z jej ulubieńców jest balsam do demakijażu marki Drunk Elephant. Uwielbiam ten produkt do usuwania makijażu – napisała modelka. 

Na czym polega fenomen Slaai, czyli masełka do demakijażu od Drunk Elephant - marki, która od niedawna jest dostępna w Polsce? Spieszymy z odpowiedzią. Balsam wyróżnia się mleczną formułą z ziarenkami bambusa, która skutecznie rozpuszcza i usuwa makijaż, filtr SPF, a także zabrudzenia gromadzące się w ciągu dnia na twarzy. Poradzi sobie nawet z kosmetykami wodoodpornymi. Uwielbiany na całym świecie produkt marki Drunk Elephant jest delikatny dla skóry, dlatego można go używać także na okolice oczu. Nie zawiera olejków eterycznych czy glikolu polietylenowego. W składzie tego kosmetyku znajdziemy natomiast ekstrakty z owoców (m.in. z borówki amerykańskiej, z truskawki oraz kiwi), jak również olejek z pestek maruli, olejek z pestek baobabu, olejek z melona kalahari, olejek z mongongo czy olejek z ximenii. 90% składników jest pochodzenia naturalnego. 

Jak używać balsamu do demakijażu?

Balsamy i masła do demakijażu cieszą się coraz większą popularnością. Zupełnie nas to nie dziwi. Są bowiem ultra skutecznie – radzą sobie nawet z wodoodpornym make-upem, a do tego są łagodne dla skóry i nie podrażniają. Dlatego mogą ich używać posiadaczki oraz posiadacze każdego rodzaju cery, w tym wrażliwej. Jak używać tego rodzaju produktów do demakijażu? To bardzo proste. Wystarczy, że nabierzesz niewielką ilość masła czy balsamu i nałożysz na skórę, a następnie zaczniesz wykonywać okrężne ruchy (mogą przypominać masaż twarzy). Już po kilkunastu sekundach kosmetyk zmieni swoją konsystencję i skutecznie rozpuści makijaż. Jeśli chodzi o Slaai™ Makeup-Melting Butter Cleanser, po dodaniu wody przybierze formę mleczka. Sprawi, że skóra zyska piękny i naturalny blask.