Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że Hailey Bieber regularnie zakłada ubrania i akcesoria od polskich marek. Do tej pory widziałyśmy ją m.in.  w projektach autorstwa Magdy Butrym, Justyny Przygońskiej i Brygidy Handzelewicz-Wacławek dla The Odder Side czy Sary Boruc-Mannei dla The Mannei. Natomiast w styczniu popularna modelka została przyłapana w spódnicy od MISBHV. O looku, w którym wykorzystała modny model, mówią (i piszą) teraz wszyscy. Przewidujemy, że będzie on jednym z najczęściej kopiowanych w tym sezonie. 

Hailey Bieber założyła spódnicę od polskiej marki

Polska marka MISBHV poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, że Hailey Bieber założyła spódnicę z jej oferty. Postawiła na Trinity School Skirt Grey, która totalnie wpisuje się w trendy na 2023 rok. Niestety została już wyprzedana. Natomiast na oficjalnej stronie internetowej brandu nadal dostępny jest ten model w innych wersjach, a mianowicie Trinity School Skirt Black oraz Trinity Vegan Leather Skirt Brown. 

fot. materiały prasowe MISBHV

Hailey Bieber w najmodniejszym looku na ten sezon

Warto wspomnieć o tym, jak Hailey Bieber wystylizowała spódnicę od MISBHV. Zestawiła ją z białym T-shirtem, beżową kamizelką z dzianiny, oversize’owym płaszczem o długości maxi i mokasynami. Pamiętała również o stylowych akcesoriach. Uzupełniła swój look o okulary przeciwsłoneczne, torebkę na długim pasku, czarnymi rajstopami oraz białymi skarpetami sięgającymi kostki. Stylizacja modelki, a prywatnie żony Justina Biebera stała się viralem. Proponujemy, by zapamiętać wykorzystane przez nią połączenia. Są uniwersalne i ponadczasowe. Zobaczcie zdjęcia poniżej.