Minęły już te czasy, kiedy 31 października był zwykłą datą poprzedzającą Uroczystość Wszystkich Świętych. Drugie, po Bożym Narodzeniu, ulubione święto amerykanów, dotarło do nas już w latach 90. XX wieku i z czasem zaczęło nabierać popularności. I nic dziwnego! To jedna z niewielu okazji, kiedy możemy podnieść swój poziom adrenaliny, zrobić tematyczne dekoracje, menu imprezy oprzeć głównie na przepysznej dyni i przebrać się za kogo tylko chcemy.

Wbrew pozorom sposobów na spędzenie tego czasu jest naprawdę wiele. Najpopularniejszym z nich jest chodzenie od drzwi do drzwi i zbieranie cukierków - tej przyjemności oddają się jednak zazwyczaj dzieci i nastolatki. Dorośli najchętniej urządzają seanse horrorów, grają w gry planszowe z nutką grozy lub organizują imprezy, podczas których mogą puścić wodze fantazji, zostając kimś, kim na co dzień nigdy nie będą. Zazwyczaj są to wampirzyce, wilkołaki, duchy, zombie i wiele innych. Jeśli nie masz pomysłu na taki strój to przejrzyj zeszłoroczne kostiumy gwiazd, których przebrania przechodzą zazwyczaj najśmielsze oczekiwania i mogą służyć za świetną inspirację.

A co jeśli powiemy, że zabawa halloweenowa nie musi ograniczać się jedynie do „sweat and treats” i imprez ze znajomymi? Możesz ją wykorzystać jako pretekst i przenieść trochę (nie do końca) mrocznej atmosfery do sypialni. Jak? Przebieranki to świetny sposób, żeby podgrzać nieco atmosferę i pobudzić wyobraźnię swoją i partnera. I uwierz nam, że nie jest to zabawa tylko dla tych par, które są znudzone swoim życiem seksualnym. Wręcz przeciwnie! Piękna bielizna czy kostiumy mogą służyć jego urozmaiceniu i być swego rodzaju profilaktyką, dzięki której nie dopuścicie do wprowadzenia monotonii do waszego łóżka. Możesz zacząć od założenia koronkowego, czarnego szlafroka i samonośnych pończoch i powoli rozbudowywać wasze fantazje o kolejne elementy, które rozpalą wyobraźnię. Do Halloween zostało jeszcze trochę czasu, więc jeśli ty i twój partner marzycie o tego typu zabawie to koniecznie przejrzyj kostiumy, które w swojej ofercie ma marka Obsessive i zrób wam halloweenową niespodziankę. Znajdziesz tam wiele kostiumów, które z pewnością rozpalą wasze zmysły.

Konkurs Hallo-win!

Jednak to nie wszystko! W związku ze zbliżającą się okazją Obsessive organizuje wyjątkowy konkurs. Hallo-win to możliwość wygrania pobytu w hotelu ze SPA dla dwóch osób! Szczegóły znajdziesz na Facebooku @Obsessive lingerie PL i Instagramie @obsessivelingerie. Po tak relaksującym i regenerującym weekendzie z pewnością nabierzecie jeszcze więcej chęci na eksperymentowanie!

Materiał powstał we współpracy z marką Obsessive.