W lipcu 2018 roku Halsey opublikowała oświadczenie na Instagramie, w którym poinformowała fanów, że chociaż zazwyczaj zatrzymuje takie rzeczy dla siebie, to ona i G-Eazy zakończyli swój związek. Para postanowiła rozstać się po roku spotykania się. Jednak już kilka tygodni później znów widywano ich razem, kiedy wymykali się z imprez i wracali do hotelu. Okazało się, że postanowili dać sobie drugą szansę. Wszystko wskazywało na to, że kryzys został zażegnany, a Halsey i G-Eazy są w szczęśliwym związku. Raper wyznał jej miłość na Instagramie i złożył wzruszające życzenia z okazji 24 urodzin. Niestety, po raz kolejny nieoczekiwanie rozstali się pod koniec października zeszłego roku i to był definitywny koniec. Chociaż żadna ze stron nie potwierdziła tych informacji, od jakiegoś czasu piosenkarka i raper żyją osobno. 

Czego Halsey nauczyła się podczas związku z G-Eazy’m?

Halsey pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji Glamour i udzieliła obszernego wywiadu. Poruszyła oczywiście wątek swojego byłego chłopaka i zdradziła, czego nauczył ją związek z 5 lat starszym raperem, z którym nagrała piosenkę Him & I

Największa lekcją, jakiej się nauczyłam jest to, że chcę tworzyć sztukę, nie nagłówki gazet. A to niestety bardzo proste w dobie social mediów, aby z artysty stać się po prostu celebrytą.

powiedziała w wywiadzie. Musimy przyznać, że to bardzo mądre wnioski i cieszymy się, że Halsey planuje skupić się na muzyce, a nie opowiadaniu o swoich związkach i miłosnych rozterkach. Piosenkarka dodała również, że relacja nauczyła ją jeszcze jednej rzeczy, o której jest piosenka Without Me. „Czasami jest tak, że opiekując się kimś, całkiem zapominasz o sobie” - artystka przyznała, że musi walczyć z tym, aby związek z drugą osobą nie pochłaniał jej osobowości. Lubiliście razem Halsey i G-Eazy’ego?

Halsey ma nowego chłopaka?! Była dziewczyna G-Eazy'ego spotyka się ze znanym muzykiem >>>