Związek Halsey i G-Eazy’ego był skomplikowany, chociaż fani uwielbiali ich razem. Artyści publikowali wspólne zdjęcia, nie brakowało również publicznych wyznań miłosnych. Nagrali razem utwór Him & I, który podbił listy przebojów na całym świecie i stał się jedną z najpopularniejszych piosenek G-Eazy’ego. Para spotykała się przez rok, ale w lipcu 2018 roku muzycy podjęli decyzję o rozstaniu. Halsey opublikowała oficjalne oświadczenie na Instagramie, tłumacząc, że chce skupić się na swojej karierze. Nie minął nawet miesiąc, a znów widywano ich razem jak np. Wymykali się z afterparty Post Malone’a do hotelu, w którym zatrzymał się raper. Okazało się, że postanowili dać sobie drugą szansą, G-Eazy złożył Halsey wzruszające życzenia z okazji jej 24 urodzin. Ale pod koniec zeszłego roku rozstali się po raz kolejny i nic nie wskazuje na to, że do siebie wrócą. Tym bardziej, że podczas występu w programie Saturday Night Live piosenkarka ujawniła kulisy ich rozstania.

Halsey potwierdziła, że G-Eazy ją zdradzał. Wyznała nawet, w jakich miastach

Plotki o tym, że para rozstała się ze względu na liczne zdrady G-Eazy’ego, pojawiły się już latem zeszłego roku, ale po tym, jak do siebie wrócili, sprawa ucichła. Każdy inaczej radzi sobie z rozstaniem, a 24-latka postanowiła zrobić to po swojemu i… z rozmachem. W programie Saturday Night Live wykonywała piosenkę Without me, którą napisała o swoim byłym już chłopaku. Aranżacją sceny były napisy. Największy z nich głosił: „Ashley (prawdziwe imię wokalistki), zdradziłem Cię”. Natomiast mniejszą czcionką napisano miasta, w których miało dojść do zdrady: „W Los Angeles”, „W Nowym Orleanie”, „W Chicago”, „W Londynie” i „w innych miejscach, których nawet nie pamiętam”

Na Twitterze pojawiło się mnóstwo komentarzy mówiących o tym, że to, co zrobiła Halsey jest już wyższym poziomem radzenia sobie z rozstaniem i zdradą, a wiele dziewczyn napisało słowa otuchy i solidaryzowało się z oszukaną i zdradzaną artystką. 

Halsey o najważniejszej rzeczy, jakiej nauczyła się po rozstaniu z G-Eazy’m >>>