Reżyser zasłynął trylogią z lat 90., o problemach nastolatków. W najnowszym filmie dla Kenzo wraca do stylistyki tej dekady. Pełna wersja "Here Now" zostanie zaprezentowana podczas Couture Fashion Week w Paryżu. W filmie pojawia się kilka nowych twarzy - głównie aktorów młodego pokolenia. To Avan Jogia, Jane Levy, Jake Weary, Jacob Artist, Nicole LaLiberte oraz Grace Victoria Cox

Dyrektorzy kreatywni KenzoHumberto Leon i Carol Lim, wybrali tego reżysera, ponieważ jak twierdzą - inspirował ich od czasu, gdy sami byli nastolatkami. - Byliśmy wielkimi fanami jego twórczości, w szczególności filmu "Nowhere" z 1997 roku. Dla nas to bezdyskusyjnie reżyser, który jest głosem swojego pokolenia - tłumaczą. 

Estetyka reżysera pasuje też do ogólnej wizji kolekcji. Powstała ona z myślą o niewielkich grupach ludzi, którzy tworzą swoje społeczności, a razem z nimi unikalny styl i klimat. Te zamknięte środowiska stanowią dla projektantów - szczególnie w przypadku takich marek jak Kenzo. - Lubimy czerpać z różnych kultur - niezależnie od tego, czy jest to subkultura czy popkultura - tłumaczą przedstawiciele marki. 

Wkrótce ruszy kampania reklamowa stylizowana na plakaty promujące film - w rolach głównych młodzi aktorzy oraz oczywiście ubrania z najnowszej kolekcji. Nie możemy się doczekać!