Numer Wild Thoughts DJ Khaleda, Rihanny i Brysona Tillera był jednym z hitów zeszłorocznych wakacji i może przywoływać Wam wiele wyjątkowych wspomnień związanych właśnie z tym okresem. Zatem w ten styczniowy, zimowy dzień nic nie zadziała na Was lepiej, jak ponowne odsłuchanie tego kawałka, ale w zupełnie innym wykonaniu. I to nie byle kogo, bo Harry’ego Stylesa!

ZOBACZ TAKŻE: To pewne! Harry Styles jest zakochany po uszy >>> 

Harry wykonał ten kawałek w ramach cyklu Live Lounge BBC Radio 1, który polega na tym, że znani artyści śpiewają nie tylko swoje piosenki, ale sięgają również po równie znane piosenki swoich kolegów po fachu. Niektóre z ich wyborów i wykonów często zaskakują, a co więcej – brzmią nawet lepiej niż oryginał. Jak jest w przypadku Wild Thoughts? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TAKŻE: Harry Styles i James Corden w namiętnym pocałunku? Takie rzeczy tylko w świątecznym „Carpool Karaoke"! >>> 

Podczas wizyty w BBC Radio 1 Harry zaśpiewał też Sign Of The Times, czyli pierwszy singiel z jego debiutanckiego albumu, który światło dzienne ujrzał w zeszłym roku i został bardzo pozytywnie przyjęty przez krytyków. Okazało się, że były członek zespołu One Direction bardzo poważnie podszedł do sprawy, decydując się na solowy krążek i przygotował bardzo przemyślany, dojrzały materiał. 

W marcu muzyk rusza w trasę koncertową, którą zaczyna w Bazylei, a kończy w lipcu w Los Angeles. Niestety zabrakło w niej polskiego przystanku, ale ciągle mamy nadzieję, że 23-letni wokalista w końcu zawita do naszego kraju. I chyba nie tylko my, prawda?