Harry Styles wraca do Polski w ramach Love On Tour 2023

Już teraz bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że będzie to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń muzycznych przyszłego roku w Polsce. 2 lipca 2023 Harry Styles wystąpi przed liczącą kilkadziesiąt tysięcy osób widownią na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Oto wszystko, co wiemy o rodzajach i cenach biletów na to wyjątkowe widowisko.

Harry Styles w Warszawie – ceny biletów

Oficjalny dystrybutor biletów na koncert Harry'ego Stylesa w Warszawie – serwis Ticketmaster.pl – ujawnił ceny i kategorie biletów dopiero w momencie rozpoczęcie oficjalnej sprzedaży. Obyło się bez większych zaskoczeń. Bilety na warszawski koncert w ramach przyszłorocznej kontynuacji trasy Love On Tour standardowo zostały podzielone na kilka kategorii cenowych.

Najdroższe są już tradycyjnie miejsca w strefach znajdujących się najbliżej sceny. Za bilet w sektorach o wymownych nazwach Johny's Place, Hollywood i Bishopsgate (fani wokalisty z pewnością wiedzą, do czego nawiązują) trzeba bowiem zapłacić 855 zł. Z kolei z najmniejszym wydatkiem wiąże się zakup biletu na trybunach górnych. Cena takiej wejściówki to 195 zł.

Poniżej znajdziecie ceny standardowych biletów na koncert autora hitu „Watermelon Sugar” w Warszawie.

Płyta (miejsce stojące): 485 - 855 zł

Trybuny: 195 - 695 zł

Miejsce przy przejściu (Aisle Seat): 250 - 750 zł

Zobacz także:

Dodajmy, że w sprzedaży dostępne są również oficjalne bilety Platinum. Na ten moment można je nabyć za 1060, 1240 lub 1726 zł.

Poniżej możecie przyjrzeć się mapie stadionu, na której zaznaczono lokalizację poszczególnych stref biletowych.

fot. ticketmaster.pl

Widzimy się pod sceną?