Harry Styles ogłosił dzisiaj swoją najnowszą trasę koncertową Love On Tour, która promować będzie jego nadchodzący krążek „Fine Line”. Trasa rozpocznie się 15 kwietnia w Birmingham w Wielkiej Brytanii, a zakończy w Meksyku 3 października. Były członek grupy One Direction uwzględnił w swoim niezwykle napiętym grafiku także występ w naszym kraju! Będzie to jego pierwszy koncert przed polską publicznością. Harry Styles zagra 10 maja 2020 roku w TAURON Arenie Kraków.

Jako suport Harry’ego w ramach jego trasy w Europie, czyli oprócz UK i Polski także we Włoszech, Niemczech, Danii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Czechach, Francji, Portugalii, Belgii czy Hiszpanii wystąpi wchodząca gwiazda popu, King Princess (15 kwietnia – 21 maja). Z kolei w Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie supportować go będzie piosenkarka i autorka tekstów Jenny Lewis (26 czerwca – 5 września). A w Meksyku jamajska reggae, Koffee (29 września – 3 października).

Sprzedaż biletów na koncerty Harry’ego zaplanowane na 2020 rok wystartuje w piątek 22 listopada. Na koncert w Polsce, w Krakowie – o 10:00 na Live.Nation.pl i Ticketmaster.pl. Dolar w każdego biletu zostanie przeznaczony na lokalne organizacje charytatywne.

Długo wyczekiwany drugi solowy album Harry’ego „Fine Line” ujrzy światło dzienne 13 grudnia. Album dostępny jest już w przedsprzedaży. Nowy materiał będzie dostępny w trzech wariantach - na CD, winylu oraz w wersji specjalnej zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty. Na albumie znajdzie się 12 premierowych kawałków w tym także najnowszy singiel „Lights Up”, który ma już na swoim koncie ponad 100 milionów wyświetleń i transmisji wideo na całym świecie.