Harry Styles kontynuuje swoją imponującą, rozpoczętą już niemal półtora roku temu trasę o nazwie Love On Tour. Swoje tegoroczne tournée artysta rozpoczął od występu w Los Angeles, na który ściągnęła plejada hollywoodzkich gwiazd. Pech chciał, że to właśnie podczas tego koncertu autorowi megahitu „As It Was” zdarzyła się spektakularna wpadka.

Harry Styles zaliczył garderobianą wpadkę na koncercie

Znany z ekspresyjnego zachowania wokalista prawdopodobnie będzie musiał w najbliższej przyszłości poważnie rozważyć wymianę niektórych swoich scenicznych stylizacji. W drugiej połowie koncertu w kalifornijskim The Forum Harry Styles niechcący bowiem zaserwował widowni... mały pokaz striptizu.

Podczas wykonywania utworu „Music For a Sushi Restaurant” laureat nagrody Grammy wykonał energiczny ruch, podczas którego pękły mu spodnie w okolicach krocza. Fanowskie nagrania z tego niefortunnego incydentu oczywiście już po chwili trafiły do sieci.

Mimo wszystko Harry Styles starał się zachować zimną krew i zachować tak profesjonalnie, jak to tylko możliwe. Co ciekawe, z opresji finalnie wyciągnęła go tęczowa flaga. Gwiazdor zakrył nią dziurę w kroku i dokończył występ.


Po wszystkim Styles postanowił przeprosić publiczność za zaistniałą sytuację.

Rozdarły mi się spodnie. Czuję, że muszę przeprosić tych  z przodu. To w końcu familijny show – powiedział.

Zwrócił się też bezpośrednio do jednego z mężczyzn stojących blisko sceny.

Proszę pana, wszystko w porządku? Obiecuję, że to nie jest część przedstawienia – zażartował.

Harry'emu Stylesowi pękły spodnie na oczach crusha

W gronie kilkunastu tysięcy osób, które tego dnia podziwiały na żywo popisy Harry'ego Stylesa, znalazło się osoby znane z pierwszych stron gazet. Na widowni zasiedli m.in. Kylie Jenner, Trevor Noah, Julie Bowen i Ellen DeGeneres.

Zobacz także:

Największe emocje wśród internautów wzbudził jednak zdecydowanie fakt, że naoczną świadkinią kłopotliwej wpadki piosenkarza była Jennifer Aniston. Brytyjski artysta kilka lat temu wyznał bowiem, że gwiazda serialu „Przyjaciele” to jego pierwsza celebrity crush. Jak można się było spodziewać, fani nie mogli się powstrzymać od żartów na ten temat.

Harry potyka się i rozdziera spodnie przed Jennifer Aniston. Ona naprawdę siedzi mu w głowie – czytamy na Twitterze.


Przypomnijmy, że już tego lata Harry Styles ponownie zawita z trasą Love On Tour do Polski.