Hebe to jedna z najpopularniejszych obok Rossmana, Super-Pharm i Natury sieć drogerii w Polsce. Niestety, są miasta, w których zakupy w Hebe są jeszcze niemożliwe. Na szczęście Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, czyli właściciel drogerii, zdecydował się na kolejny krok w rozwoju marki i ruszył ze sklepem internetowym.

Od teraz zakupy w Hebe można robić online, a zamówione produkty otrzymamy kurierem w ciągu 2-3 dni roboczych. Jest też możliwość odbioru kupionych przez internet towarów w sklepie stacjonarnym, jeżeli zdecydowanie wolimy taką formę zakupów, ale póki co ta opcja możliwa jest jedynie na terenie Warszawy. Jeśli chodzi o zwroty, to takowe wchodzą w grę i zgodnie z przepisania zawierania umów na odległość, przesyłkę zwracamy w ciągu 14 dni w sklepach stacjonarnych lub odsyłając ją pod wskazany adres.

To, co z pewnością ucieszy klientki Hebe, to nowe marki w asortymencie drogerii. Chodzi o marki NYX, Physicians Formula, Tealogy, Yasymi, Saem, A by Bom czy Tony Moly, które do tej pory dostępne były tylko w wybranych salonach Hebe. W sklepie online obowiązują oczywiście takie same promocje, jak w sklepach stacjonarnych. Również te z kartą Hebe.

Zobacz także: Rossmann 2+2 gratis lipiec 2019. Wybieracie się na wakacje? Nie możecie przegapić tej promocji