Pamiętacie, jak jakiś czas temu pisaliśmy, że Heidi Klum spotyka się z jednym z członków kultowego już zespołu Tokio Hotel, Tomem Kaulitzem? Wtedy za dowód mieliśmy jedynie zdjęcia wykonane przez paparazzi, na których widać było 44-letnią modelkę i o 16 lat młodszego od niej muzyka wychodzących razem z jednego z popularnych lokali w Los Angeles. Nie minęło wiele czasu, a my mamy potwierdzenie, że między tą dwójką faktycznie jest coś na rzeczy! Heidi i Tom pojawili się razem pierwszy raz publicznie na gali amfAR podczas zakończonego kilka dni temu Festiwalu Filmowego w Cannes.

ZOBACZ TAKŻE: Taco Hemingway i Iga Lis są razem! Między nimi jest prawie 10 lat różnicy

Para nie miała problemu z pozowaniem w objęciach przed obiektywami fotoreporterów. Co więcej, Heidi wrzuciła także na Instagram zdjęcie z Kaulitzem, na którym ten czule całuje swoją ukochaną. I musimy przyznać, że gdybyśmy nie wiedzieli, że para wybrała się razem na canneńską imprezę, zastanawialibyśmy się, czy para nie powiedziała sobie sakramentalnego "tak". Klum w sukience Zuhair Murad wyglądała trochę jak panna młoda, a jej partner miał na sobie czarny garnitur. Kto wie, może to tylko kwestia czasu i w końcu doczekamy się ten dwójki na ślubnym kobiercu. 

ZOBACZ TAKŻE: Słowa, jakie książę Harry powiedział Meghan w kościele, wzruszą Was do łez

Przypomnijmy, że pierwszym mężem Heidi Klum był Ric Pipino, z którym rozwiodła się w listopadzie 2002 roku, a drugim popularny brytyjski wokalista Seal. Para pobrała się w 2005 roku, a na początku 2012 roku ogłosiła separację ostatecznie zakończoną rozwodem. Oprócz tych poważniejszych relacji, piękna Niemka ma za sobą także kilka innych związków. Jeden z ostatnich, to ten z Vito Schnabelem, z którym spotykała się od 2014 do 2017 roku. Myślicie, że jej relacja z 28-letnim Kaulitzem przetrwa dłużej?