Heidi Klum i Tom Kaulitz, były członek kultowego zespołu Tokio Hotel, który kiedyś uwielbiały nastolatki, spotykają się niecały rok. W połowie 2018 roku do sieci wyciekły zdjęcia paparazzich, na których para wychodzi w objęciach z jednej z restauracji w Los Angeles. A kilka tygodni później 45-letnia modelka i 16 lat młodszy od niej muzyk potwierdzili, że są razem, pojawiając się po raz pierwszy publicznie na gali amfAR podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Nie szczędzili sobie czułości przed obiektywami fotoreporterów, Heidi opublikowała także na Instagramie wideo, na którym jej wybranek czule ją całuje. Sprawy nabrały jeszcze większego tempa pod koniec roku: w wigilijny wieczór Klum przyjęła oświadczyny Kaulitza. Pomimo tego, że między nimi jest 16 lat różnicy, szybko zorientowali się, że nie chcą bez siebie żyć. Nie wiadomo, kiedy sformalizują związek, ale zapewne szybciej, niż się domyślamy. 

Heidi Klum i Tom Kaulitz są bardzo zakochani, nic więc dziwnego, jeśli zdecydowali się na dziecko. W końcu planują ślub, a więc myślą o sobie poważnie i chcą założyć rodzinę. 

Heidi Klum jest w ciąży?

W niemieckiej prasie kilkanaście godzin temu pojawiły się spekulacje, że 45-letnia Heidi Klum jest w ciąży z Tomem Kaulitzem. Wszystko przez jej przyjaciela z programu Germany’s Next Topmodel, projektanta mody Wolfganga Joopa, który udzielił wywiadu telewizji RTL i niefortunnie zdradził, że modelka spodziewa się dziecka. Żadne z zainteresowanych nie ustosunkowało się do tej informacji, pozostaje nam więc czekać na oficjalny komentarz pary. Przypomnijmy, że Heidi Klum jest mamą czwórki dzieci: córkę Leni (14 lat) i dwóch synów: Henry’ego (12 lat) i Johana (11 lat) ze związku z Flavio Briatorem oraz 8-letnią Lou, którego ojcem jest piosenkarz Seal. 

Czy Heidi Klum i Tom Kaulitz planują ślub? Modelka pokazała urocze wideo >>>