Kariera Heleny Englert nabiera rozpędu. Ma na swoim koncie udział w takich produkcjach jak m.in. „Barwy szczęścia”, „Diagnoza”, „Znaki” czy „Pokusa”. Natomiast w kwietniu 2023 światło dzienne ujrzy serial „#BringBackAlice”, w którym gra odnalezioną po roku od zaginięcia influencerkę z Trójmiasta. Do premiery zostało jeszcze kilka tygodni, ale w ubiegłą środę odbył się uroczysty pokaz z udziałem twórców i gwiazd produkcji. Odtwórczyni roli głównej, której nie mogło tam zabraknąć, zaskoczyła stylizacją. Obok tej kreacji, fryzury oraz makijażu nie da się przejść obojętnie. 

Helena Englert zachwyciła na premierze „#BringBackAlice” 

Helena Englert pojawiła się na premierze „#BringBackAlice” w obłędnej stylizacji utrzymanej w odcieniach beżu i brązu. Młoda aktorka miała na sobie gorset, spódnicę z trenem, który pełnił również funkcję peleryny i okrycia wierzchniego, a także buty na platformach. Poza tym poeksperymentowała z makijażem. Postawiła na bardzo modne w tym sezonie bleached brows, zrezygnowała z klasycznej maskary w kolorze czarnym na rzecz soczystego różu, a swój look uzupełniła o zdobienia 3D inspirowane spływającymi łzami. Do tego gwiazda wyraźnie przedłużyła włosy. W takim wydaniu wygląda zupełnie inaczej. 

Beata Ścibakówna wspierała Helenę Englert na premierze „#BringBackAlice” 

Podczas oficjalnego pokazu „#BringBackAlice” Helena Englert mogła liczyć na wsparcie mamy. Beata Ścibakówna kibicowała odtwórczyni roli głównej w białym topie z wiązaniem w talii oraz czarnych spodniach z szerokimi nogawkami. Niestety aktorki nie mają wspólnych zdjęć z wydarzenia. 

„#BringBackAlice” – premiera coraz bliżej. Co wiadomo o serialu z Heleną Englert w roli głównej?

Serial „#BringBackAlice” to historia dwóch zaginionych nastolatek z Trójmiasta. Jedna z nich – Alicja Stec, w którą wciela się wspomniana Helena Englert, zostaje odnaleziona po około roku od zaginięcia. Niestety nie pamięta, co się wydarzyło. Gdyby tego było mało, wiele osób uważa, że udaje. W obsadzie (poza córką Beaty Ścibakównej i Jana Englerta) są również Marieta Żukowska, Sandra Drzymalska, Jowita Budnik, Katarzyna Gałązka, Marcel Opaliński, Mila Jankowska, Sebastian Dela, Stanisław Linowski, Bartek Deklewa, Vitalik Havryl, Natalia Iwańska, Adam Cywka oraz Marcin Stec. Za produkcję odpowiada HBO Max. Jej premierę zaplanowano na 14 kwietnia 2023 roku. Nie możemy się doczekać.