High School Musical trafił do kin w 2006 roku – film odniósł międzynarodowy sukces. Nastolatkowie polubili Troya Boltona, Gabriellę Montez i Sharpay Evans do tego stopnia, że Disney postanowił stworzyć jeszcze dwie części HSM. Od premiery High School Musical 3: Ostatnia klasa minęło prawie 11 lat, ale film wciąż cieszy się zainteresowaniem (coraz młodszych) widzów. Nic więc dziwnego, że twórcy hitowej produkcji postanowili nieco ją odświeżyć. Już niedługo powstanie nowa wersja High School Musical. Poznajcie szczegóły związane z obrazem!

High School Musical powróci w nowej wersji – szczegóły związane z produkcją i data premiery

Tak, High School Musical powraca! Tym razem jako w serial. I chociaż na ekranie nie zobaczymy już Zaca Efrona, Vanessy Hudgens, czy Ashley Tisdale, całość zapowiada się bardzo interesująco. Młodszych uczniów liceum East High zagrają Matt Cornett, Kate Reinders, Joshua Bassett i Frankie A. Rodriguez. Twórcy serialu zapowiadają, że nie jest to reeboot, czy sequel oryginalnego "High School Musical", ale zupełnie nowa historia. Czy produkcja podbije serca nastolatków (i nie tylko) tak samo, jak stało się w 2006 roku? Tego dowiemy się 12 listopada. Wtedy serial zadebiutuje na nowej platformie streamingowej – Disney Plus.

Mamy zwiastun filmu „Czarownica” 2 z Angeliną Jolie w roli głównej i znamy datę premiery >>>

High School Musical powróci w nowej wersji – oficjalny zwiastun

Do sieci trafił już oficjalny zwiastun serialu. Dowiadujemy się z niego, że uczniowie East High School postanowią wystawić na deskach szkolnego teatru musical, przedstawiający historię Gabrielli Montez i Troya Boltona. Co ciekawe, serial zostanie nakręcony w formacie mockdokumentu, czyli fikcji stylizowanej na film dokumentalny. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.