Alec Baldwin i jego żona pod ostrzałem mediów

Alec Baldwin to jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich aktorów. Nazwisko laureata trzech Złotych Globów regularnie pojawia się jednak się tylko na ekranie, ale także na nagłówkach kolorowych magazynów i serwisów o tematyce show-biznesowej. Przypomnijmy, że rok temu media na całym świecie obiegły smutne wieści z planu westernu „Rust”, na którym doszło do dramatycznego zdarzenia z udziałem aktora. Gwiazdor filmów „Polowanie na Czerwony Październik” i „Bez mojej zgody” podczas próbnych zdjęć przypadkowo postrzelił dwie osoby z ekipy filmowej. 42-letnia operatorka Halyna Hutchins niestety zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Zdruzgotany artysta postanowił wówczas na jakiś czas wycofać się z życia publicznego.

Sprawa przez długi czas budziła ogromne kontrowersje. W styczniu prawnik Aleka Baldwina poinformował, że jego klient został oczyszczony z zarzutów w sprawie tragicznego wypadku.

W ostatnich latach spore kontrowersje nie omijały także żony aktora. W grudniu 2020 roku wyszło na jaw, że wbrew obiegowej opinii, Hilaria Baldwin wcale nie pochodzi z Hiszpanii. Okazało się, że ukochana Aleka Baldwina tak naprawdę urodziła się w Bostonie, a nie na Majorce, a imię, które zostało jej nadane po narodzinach, to Hillary. Internauci dotarli także do archiwalnych nagrań, z których wynika, że 38-latka nawet udawała akcent.

Hilaria Baldwin urodziła. Alec Baldwin po raz ósmy został ojcem

Nadszarpnięty przez afery i skandale wizerunek pary skutecznie ocieplają doniesienia na temat ich życia rodzinnego. Małżeństwo wychowuje 9-letnią Carmen Gabrielę, 7-letniego Rafaela Thomasa, 6-letniego Leonardo Angela Charlesa, 4-letniego Romeo Alejandro Davida, dwuletniego Eduardo Pau Lucasa oraz urodzoną zaledwie pięć miesięcy później przez surogatkę Marię Lucię Victorię.

Pod koniec marca Baldwinowie poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka. W maju wyjawili, że będzie to dziewczynka. W ten weekend ogłosili z radością, że ich siódme wspólne dziecko jest już na świecie.

Nareszcie jest z nami! Przedstawiamy wam nasze małe spełnienie marzeń – czytamy na Instagramie.

Z wpisu dowiadujemy się, że córka Hilarii i Aleka urodziła się 22 września. Otrzymała trzy imiona: Ilaria Catalina Irena.

Obie jesteśmy szczęśliwe i zdrowe – oznajmiła świeżo upieczona mama.

Tym samym Alec Baldwin został ojcem już po raz ósmy. Aktor ma jeszcze 26-letnią córkę Ireland Baldwin, która jest owocem jego związku z aktorką Kim Basinger.

Zobacz także: