Hilary Duff poinformowała o tym, że jej rodzina wkrótce się powiększy za pomocą Instagrama. Zdjęcie, na którym stoi w objęciach partnera i ojca dziecka czyli Matthew Komy podpisała następująco:

Stworzyliśmy sobie małą księżniczkę i nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy być szczęśliwsi!

Jej partner, który opublikował na własnym profilu to samo ujęcie dodał, że mała z pewnością nie ustąpi pod względem urody pięknej mamie. Oba wpisy wskazują, że para jest niesamowicie podekscytowana takim obrotem zdarzeń. Dla aktorki nie będzie to macierzyński debiut - ze związku z Mikiem Comrie ma już sześcioletniego syna Lucę.

ZOBACZ TAKŻE: Hilary Duff apeluje do kobiet, by akceptowały swoje niedoskonałości >>>

Z obecnym partnerem aktorka spotyka się od dwóch lat z krótką przerwą i nie ma najmniejszych wątpliwości, że zwłaszcza w świetle czekających ich zmian Hilary i Matthew widzą swoją przyszłość w jasnych barwach. W jednym z udzielonych z związku z rozstaniem wywiadów gwiazda przyznała, że dopóki szkody w związku nie są nieodwracalne, jest o co walczyć i na pewno łatwo nie odpuści, bo ta relacja zbyt wiele dla niej znaczy.

Co ciekawe, to nie jedyne dziecko w rodzinie. Zaledwie kilka dni przed tym, zanim Hilary Duff obwieściła światu dobrą nowinę, jej siostra Haylie wydała na świat swoje drugie maleństwo – zdjęcie małej LuLu bije rekordy popularności na mediach społecznościowych jej mamy i cioci. Można się spodziewać, że córeczka Hilary Duff i Matthew Komy jak tylko pojawi się na świecie, będzie się cieszyła nie mniejszym zainteresowaniem – już sama informacja o tym, że jest w drodze spotkała się z ogromnym entuzjazmem fanów w postaci ponad miliona polubień. Gratulujemy młodym rodzicom!

ZOBACZ TAKŻE: 41-letnia Diane Kruger zostanie mamą po raz pierwszy! >>>