Stephanie Ward, grana przez Annę Kendrick, jest młodą i zupełnie zwyczajną mamą. Pewnego dnia w szkole syna poznaje onieśmielającą Emily Nelson, w której rolę wciela się Blake Lively. Nowa znajoma wydaje się mieć z pozoru idealne życie - jest piękną kobietą sukcesu z kochającym mężem oraz cudownym dzieckiem przy boku, a na dodatek mieszka w wielkim, luksusowym domu. Relacja kobiet szybko przeradza się w przyjaźń, dlatego Stephanie z przyjemnością godzi się pomóc, gdy Emily prosi ją o „zwyczajną przysługę” - chodzi przecież tylko o odebranie syna ze szkoły. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Emily nie zjawia się po niego... przez kilka dni.

Zobacz także: Blake Lively po ciąży schudła 28 kg w 14 miesięcy i zdradza, jak jej się to udało >>>


Po bohaterce granej przez Lively nie ma śladu. Stephanie decyduje się pomóc jej mężowi w poszukiwaniach. W między czasie okazuje się jednak, że wiedziała o swojej przyjaciółce znacznie mniej, niż była tego świadoma. Zrozpaczona rozwiesza po całym mieście plakaty i kontaktuje się z artystką, która w przeszłości malowała portret zaginionej. „Ona nie jest zwyczajną osobą, jak ty lub ja. W życiu nie spotkałam tak pięknej kobiety, która chciałaby być tak niewidzialna”, wyznaje malarka. Niewykluczone również, że Sean, mąż Emily, ubezpieczył ją na kwotę 4 milionów dolarów jeszcze zanim zniknęła... Co zatem przydarzyło się Emily Nelson?

Fabuła jest równie intrygująca, co fakt, że Blake Lively w dniu poprzedzającym premierę pierwszego trailera usunęła z Instagrama wszystkie obserwowane przez siebie profile (także ten należący do jej męża, Ryana Reynoldsa) oraz wszystkie zdjęcia! A następnie zaczęła followować blisko 40 osób, które nazywają się tak samo jak jej filmowa bohaterka...

Film „Zwyczajna przysługa” trafi do polskich kin 19 października tego roku, a tymczasem zwiastun możecie obejrzeć poniżej. Tęskniliście za Blake Lively? Aktorka w ostatnim czasie poświęciła się wychowywaniu swoich dwóch córek i teraz powraca w wielkim, intrygującym stylu!

Zobacz także: Jaki był początek związku Blake Lively i Ryana Reynoldsa? >>>