Pisałyśmy już wcześniej o tym, co będziemy nosić w tym sezonie – wiemy, że na topie będą wszelakie kwiatowe i zwierzęce printy, pastele i damskie garnitury. Mówiłyśmy także o najmodniejszej tej wiosny biżuterii oraz torebkach, a to znaczy, że przyszedł czas na stylowe dodatki, a konkretniej okulary – w końcu słoneczne dni coraz bliżej.

Wiosną i latem 2018 pokochamy okulary przeciwsłoneczne w stylu retro – takie, jak w latach 60. nosiły nasze ultra modne babcie. Wąskie okulary oraz tak zwane kocie oczy to totalny musthave tego sezonu. Zaczęły pojawiać się na pokazach mody jako stylowy dodatek do ubrań od światowej sławy projektantów, później mogłyśmy zobaczyć je na instagramowych zdjęciach blogerek – np. Jessici Mercedes i Chiary Ferragni, a teraz dostępne są już niemalże w każdej sieciówce. Powstały w różnych kolorach, w oprawkach o różnych strukturach, ze zdobieniami i bez - naprawdę jest w czym wybierać. To znaczy, że każda z nas musi je mieć!

ZOBACZ TAKŻE: Najpiękniejsze torebki na wiosnę 2018, za które zapłacicie mniej niż 100 zł! >>>

Właśnie dlatego stworzyłyśmy listę najpiękniejszych okularów przeciwsłonecznych wersji mini, które wyglądają mega stylowo i wpisują się w obecnie panujące trendy, a do tego są w bardzo korzystnych cenach.