Honorata Skarbek i Smolasty tworzą jeden z najbardziej tajemniczych związków w rodzimym show-biznesie. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej zaczęli spotykać się ponad dwa lata temu. Pierwsze informacje na temat ich relacji pojawiły się w mediach pod koniec maja 2018 roku. Od tamtej pory zakochani chętnie publikowali wspólne zdjęcia, jak również nagrania na Instagramie i Instagram Stories. Wyglądali na bardzo szczęśliwych. Natomiast w lipcu 2019 roku okazało się, że Honorata Skarbek i Smolasty nie są już razem. Nie ma jednak wątpliwości, że ta relacja wiele dla nich znaczyła i że mimo rozstania nie przestali darzyć się wyjątkowym uczuciem. W marcu tego roku dowiedzieliśmy się bowiem, że Honorata Skarbek i Smolasty wrócili do siebie. Ale tym razem niechętnie mówią o swojej relacji. Na próżno szukać także ich nowych – wspólnych zdjęć na Instagramie. Ostatnio fani zaczęli zastanawiać się, czy Honorata Skarbek i Smolasty, a właściwie Norbert Smoliński chcą wziąć ślub. Wokalistka opublikowała bowiem zdjęcie w sukni ślubnej, dodała także wymowny hashtag i opis.

Honorata Skarbek i Smolasty planują ślub?

W miniony weekend na profilu Honoraty Skarbek na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym wokalistka pozuje w sukni ślubnej zaprojektowanej przez Patrycję Kujawę. Fotografia wywołała niemałe poruszenie w sieci. Uwagę fanów zwrócił również opis, jaki dodała Honorata Skarbek: „żoną miałam być” i hashtag #bridetobe. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, jak również z komplementami. Obserwatorzy wokalistki przyznają, że bogato zdobiona suknia ślubna od Patrycji Kujawy bardzo do niej pasuje. Co więcej, nie mają wątpliwości, że piosenkarka planuje ślub ze swoim obecnym partnerem, czyli ze Smolastym. W mediach pojawiła się również teoria, według której para chciała wziąć ślub cześniej, ale przełożyła ceremonię ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Świadczyć ma o tym m.in. opis zdjęcia. Czy Honorata Skarbek i Smolasty rzeczywiście chcieliby stanąć na ślubnym kobiercu?

Redakcja Dzień dobry TVN poprosiła Honoratę Skarbek o komentarz w sprawie ślubu ze Smolastym. Jak się okazuje, para nie chce się na razie pobierać. Piosenkarka przyznała bowiem, że odwiedziła atelier Patrycji Kujawy, ponieważ ta zaprojektowała i uszyła dla niej kreację na koncert. Z kolei suknię ślubną przymierzyła dla zabawy.

Honorata Skarbek nagrała nową piosenkę! Śpiewa w niej o Smolastym? >>>