Fani Honoraty Skarbek mogą odetchnąć z ulgą. Nowa płyta piosenkarki o nazwie "Sunset", na którą czekali niemal dwa lata, po wielu zawirowaniach w życiu osobistym i zawodowym 25-letniej dziś artystki w końcu ujrzała światło dzienne. I jest dobra. Album, który promują single "Na koniec świata" i "Zasady" zawiera w sumie 11 kompozycji, przy których tworzeniu wokalistce pomagały doskonale znane wszystkim miłośnikom polskiej sceny popowej koleżanki z wytwórni - Sarsa i Lanberry. Największym zaskoczeniem, i zarazem jednym z najmocniejszych punktów albumu "Sunset", jest jednak efekt współpracy z Wdową, doświadczoną artystką wywodzącą się z warszawskiej sceny hip-hopowej. Utwór "Chora" to doskonałe połączenie lirycznej popowej ballady, za które fani Skarbek zawsze najbardziej ją cenili, z idealnie wpisującym się w aktualne trendy elementem rapu. Na szczególną uwagę z pewnością zasługują także: "Zły sen" przywodzący na myśl hity wspomnianej wcześniej Lanberry, emocjonalne "Zabierz mnie" i oparty na bardzo wakacyjnym bicie i niezwykle pozytywnym tekście "Świat jest nasz".

Nowa płyta Honoraty Skarbek - Sunset

Honorata Skarbek zaznacza, że płytą "Sunset" nie tylko rozlicza się z miłosnymi rozterkami, ale także zamyka pewien etap w swoim życiu. O co dokładnie chodzi? Najprawdopodobniej przekonamy się o tym pod koniec cyklu promocyjnego związanego z tą płytą.

Na koniec przygotowaliśmy dla was małą zabawę. Jej wyniki co prawda nie są wiążące, ale kto wie, być może Honorata Skarbek i jej wytwórnia wezmą je pod uwagę podczas podejmowania decyzji o wyborze kolejnego singla promującego płytę "Sunset". Wskażcie swój ulubiony utwór!

Dużo najnowszych zdjęć Honoraty Skarbek z jej publicznych wystąpień znajdziecie w GALERII >>