Horoskop miesięczny na 2019: Panna

Styczeń 2019
Jak nieczęsto, będziesz czuła szczęście, nawet z odrobiną niefrasobliwości. To dla Ciebie niezwykły stan, do tego stopnia, że zatracając się w miłości możesz o czymś ważnym zapomnieć, kogoś urazić. Wystartujesz w Nowy Rok z poczuciem, że nareszcie wszystko jest możliwe, a jeśli nie... to i tak jest!

Luty 2019
Po styczniowej euforii zaczniesz teraz cichą i stabilną prozę życia. Może powróci do niego ktoś z przeszłości, zaczniesz się  pomału przygotowywać (na razie koncepcyjnie) do ważnych rzeczy w swoim życiu - założenia rodziny, wzięcia kredytu, ciąży? To wszystko w ciszy i spokoju. Dużo czasu spędzisz sama.

Marzec 2019
W tym miesiącu będziesz szalenie niezdecydowana. Rzeczy zaczną ci się wymykać spod kontroli, plany okażą się na wyrost. Jednak nie wpadniesz w panikę - stan umysłowego zamieszania to nie Twoja bajka. Cofniesz się o krok i odrzucisz rzeczy, które na razie nie mogą się udać. Możesz liczyć na większe niż zwykle wsparcie rodziny i przyjaciół.

Kwiecień 2019
To miesiąc skrupulatności, porządkowania i analizowania. Będziesz w swoim żywiole. W końcu panowanie nad życiowymi zawieruchami to Twój naturalny talent. Korzystaj z niego i skup się na relacjach, zwłaszcza tych najbliższych. Możliwe zupełnie niepotrzebne nieporozumienia.

Maj 2019
Wreszcie wcześniej przygotowany plan zacznie sprawdzać się w praktyce. Poczujesz przypływ optymizmu i wrażenie, że panujesz nad sytuacją. Wbrew wiosennej pogodzie poczujesz nieprzemożną chęć spędzania wieczorów w domu. W miłości - harmonia. To Cię zachęci do odważniejszych marzeń.

Czerwiec 2019
Trudno będzie Ci odpuścić, ale to najlepszy miesiąc na odrobinę niefrasobliwości. Zapraszaj znajomych, wychodź na miasto, baw się i po prostu staraj się być szczęśliwa. Zbieraj pozytywne przeżycia i staraj się pomagać innym. To zaprocentuje. Zrób coś co zaskoczy Ciebie samą.

Lipiec 2019
Potrenuj bycie elastyczną. Jeśli odrzucasz coś w pierwszym momencie dla zasady - zastanów się czy tym razem jednak nie spróbować. Zawsze nierytunowe działania procentują. Zwłaszcza dla tak skrupulatnych znaków. To moment na rozpoczęcie medytacji. Możliwa duża zmiana w życiu osobistym.

Sierpień 2019
W tym miesiącu zechcesz trochę pomarnować czas. W planach masz wagary i imprezowanie do rana (choć to nie w Twoim stylu). Może to pod wpływem świeżo zawartej znajomości? Kto wie. Pod koniec miesiąca zwycięży obowiązkowa część Twojej natury. Zaczniesz pracować ze zdwojoną mocą. Bliska osoba może pójść w odstawkę. Niewykluczony foch.

Wrzesień 2019
Poczujesz, że mocno stanęłaś na nogach. Będziesz wzmocniona i optymistyczna. Zaczniesz widzieć rzeczy, których wcześniej nie zauważałaś. Masz szansę na awans, poznanie interesujących znajomych albo przeżycie fascynującej podróży. Niestety pieniądze zaczną Ci przeciekać przez palce. Tu lepiej powściągnąć swoje pomysły.

Październik 2019
To czas refleksji, rozmyślania i spokoju. Będziesz czytać, słuchać dużo muzyki i zastanawiać się nad swoimi sukcesami i tymi rzeczami, które raczej średnio ci wyszły. Nie bądź dla siebie zbyt krytyczna. Jeśli masz się nad czym zastanawiać, nie jest źle. Teraz sztuka będzie Cię uspokajać.

Horoskop 2019 Lew (23.07–23.08): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
W tym miesiącu gwiazdy ewidentnie wskazują na pomaganie innym i angażowanie się w pracę zespołową. To ludzie wokół Ciebie będą teraz najważniejsi, a Ty jak rzadko poczujesz w sobie siłę aby stać się przewodnikiem stada. Ludziom będzie z Tobą miło, a Ty odkryjesz w sobie niezmierzone podkłady empatii.

Grudzień 2019
Poznasz teraz mnóstwo sekretów. Niektóre z nich będą Ci ciążyć, inne sprawią, że tematy rodzinne ruszą do przodu. Nie oceniaj pochopnie innych, najlepiej w ogóle nie oceniaj. Dążenie do szczęścia nie jest grzechem. Jeśli teraz Ty pomożesz komuś w emocjonalnej potrzebie zyskasz na tym podwójnie. Cudzą wdzięczność i doświadczenie, które Ciebie wzmocni. To będzie bardzo czuły czas.
 

Karta Tarota dla Panny na 2019 rok - Król Buław

Król Buław zmienia świat. Robi wszystko aby kształtować otoczenie według swojego uznania. Oznacza to też przekonywanie innych do swoich wizji, a nawet różne formy manipulacji. To może być dla ciebie czas, w którym odezwie się ukrywana charyzma, albo poczujesz się na tyle mocno dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu, że postanowisz pójść znacznie dalej. Karta może wskazywać też na taki moment przedsięwzięcia, które od dawna wdrażasz w życie, że teraz wzbudzi ono podziw i zachwyt świata. Karta przestrzega jednak przed kontrolowaniem wszystkich i wszystkiego. I tak masz większy wpływ na rzeczywistość niż myślisz. Postaw sobie za cel pomagać innym. Jak najwięcej. Karma wraca.


Panna: Horoskop miłosny na 2019 rok

Jesteś pod wpływem Plutona, a takiego wsparcia doświadcza się tylko raz w skali całego życia. To jedyna okazja aby polepszyć, naprawić i odważnie zmienić swoje życie. Jeśli czujesz, że chcesz odejść zrób to. Jeśli pragniesz romansu - pójdź w to, a jeśli marzysz o dziecku - to właśnie teraz jest ten czas. Nie czekaj aż partner się zdecyduje na krok do przodu - sama mu to zaproponuj. Jesteś tak naładowana kosmiczną energią, że teraz nikt Ci nie odmówi.
 

Horoskop finansowy Panna na 2019

To może być okres przejściowy - zdobędziesz nowe umiejętność, być może przez totalny przypadek zmienisz coś w swojej pracy o 180 stopni, ale wszystkie te zmiany doprowadzą Cię do znacznych pieniędzy. Unikaj teraz kredytów i nierozważnych wydatków. Bądź cierpliwa. Ten rok jest Twój. I nawet Twój perfekcjonizm nie będzie Ci aż tak przeszkadzał.
 

Horoskop zdrowotny Panna 2019

Potrzebujesz więcej energii aby sprostać temu co szykuje Ci życie. Odpoczywaj, regeneruj się, znajdź sport dla siebie i przede wszystkim jak najwięcej korzystaj z natury. Zaczynaj dzień od kawy na balkonie. Trochę pomedytuj. Cała układanka ułoży się w Twojej głowie i wreszcie znajdziesz sens tego wszystkiego.

Zobacz także: Horoskop 2019 Waga (23.09–23.10): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny