Horoskop miesięczny Wodnik 2019

Styczeń 2019
Jeśli masz coś do przemyślenia właśnie teraz, to skup się na rozmyślaniach. Możesz nawet rozrysować mapę swojego życia. W sumie banalne - zawsze nowy rok zaczynamy od wielkich planów, ale te naprawdę mogą wypalić. Rozmyślając zbieraj siły do działania. To czas wygrzewania się w domu i wykluwania nowej energii. Nie rozdrabniaj się na imprezowanie.

Luty 2019
Teraz zaufaj intuicji. Wszystko co sobie wymyślisz lub wyśnisz będzie miało jakieś znaczenie. O ile jest sens słuchać podszeptów intuicji, na pewno nie warto słuchać teraz innych. Mogą być po prostu zazdrośni, więc ich porady trudno uznać za szczere. Możesz zaufać najbliższym, ale oni raczej nie będą Ci doradzać.

Marzec 2019
Nagle wyjdziesz ze swojej głowy i zobaczysz, że wokół są ludzie, co więcej wśród nich jest ktoś wyjątkowy. Do tej pory skupiona na pracy i duchowości zapragniesz żywiołowego namiętnego romansu. Co więcej, wbrew swojej standardowej nieufności pójdziesz na żywioł. Po raz pierwszy od dawna po prostu zaufasz w ciemno osobie, której zupełnie nie znasz.

Kwiecień 2019
W tym miesiącu masz mnóstwo marzeń. W głowie kołowrotek. Do tego napływ gotówki. Nie wiesz za coś się chwytać. Towarzysko błyszczysz! Spotkania, spotkania, spotkania. Wygrana, sukces. Zaczynasz planować na wyrost. Wydawanie pieniędzy i całe życie. Słowo umiar wypada z Twojego słownika.

Maj 2019
Wypadłaś ze swojego kołowrotka i teraz stoisz i drapiesz się po głowie co począć. Przeanalizować sytuację i dostosować do nowych warunków. Spotkasz starszego mężczyznę, który będzie chciał i potrafił Ci pomóc. Na pewno nie warto się zamartwiać rzeczami, na które nie masz wpływu. Stara prawa, mądra prawda.

Czerwiec 2019
Znów wracają pokusy zmysłowości. Może Twój romans trwa. Może zaczniesz wyobrażać sobie jeszcze więcej niż mogłoby być. Uważaj na rozczarowania i na niechcianą ciążę. Teraz codziennie będziesz się budzić z nieziemskimi pomysłami. W dodatku na horyzoncie pojawiają się jakieś materialne dobra - spadek, akcje? Ktoś chce Cię obdarować pieniędzmi. Albo uczuciami.

Lipiec 2019
Po Twoje pomysły zaczynają sięgać inni. Nie pozwól im ich skraść. To miesiąc niesamowitej pasji. Możesz tak oddać się realizacji czegoś, co właśnie odkryjesz, że zapomnisz o przyziemnym życiu - jedzeniu, spaniu i znajomych. Tak wielka pasja musi przynieść za sobą sukces. Po raz pierwszy od dawna poczujesz sens.

Sierpień 2019
W tym miesiącu poczujesz wpływ silnych osób. Ktoś złoży Ci propozycję nie do odrzucenia, ale Ty wyjątkowo stracisz nieco odwagę w podejmowaniu spontanicznych decyzji. Wszędzie dookoła będziesz widzieć inspirację do robienia rzeczy korzystnych dla innych i dla planety. Niektóre z nich nawet mogą być nieco rebelianckie.

Wrzesień 2019
Wokół Ciebie dużo się teraz wydarzy. Zaczniesz emanować silną energią, a to przyciągnie do Ciebie dużo obowiązków i sporo nowych ludzi, dla których będziesz autorytetem. Może zaangażujesz się w działania jakieś fundacji, wyjedziesz w dalszą podróż. W Twoim życiu pojawią się nowe prądy.

Październik 2019
To będzie uroczo spokojny miesiąc. Przyjaciele będą Cię otaczać, chronić i pocieszać, jeśli coś (zwłaszcza w miłości) będzie nie tak. Pod koniec miesiąca relacje z kimś bliskim wzmocnią się, a to z kolei sprawi, że poczujesz duchową siłę. W pracy rozwiniesz skrzydła.

Horoskop 2019 Ryby (19.02–20.03): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny

Listopad 2019
Zwolnisz, uspokoisz się i zaczniesz działać metodycznie, być może nawet z planem rozpisanym na kartce papieru. Podpiszesz wstępne umowy, coś większego zacznie się naprawdę dziać, a gdy przekonasz się, że to wydarzy się naprawdę, szalenie wzmocni to Twoją motywację. Rozwiążesz problemy, które leżą Ci na sercu do dawna.

Grudzień 2019
Czas na przeanalizowanie własnych ambicji - do czego Cię doprowadziły. Prawdopodobnie zakończysz rok mając rozgrzebane milion spraw, ale wszystko będzie dobrze. Nauczyłaś się działać w każdej sytuacji, a stres stał się Twoim dobrze oswojonym znajomym. Już wiesz, że nawet jeśli jakieś terminy się przesuną, świat nie wstrzyma oddechu. Dlatego spokojnie zamkniesz się w swoim azylu z rodziną i przyjaciółmi i będziesz odpoczywać. W miłości wygasną fajerwerki i przyjdzie spokojny czas. Wspólne śniadania, wieczory, coraz więcej rozmów o przyszłości.
 

Karta tarota dla Wodnika na 2019 rok - Król mieczy

Ta wspaniała karta jest symbolem w pełni rozwiniętego umysłu. Chce wysłać Ci wiadomość na temat tego, że można zmienić świat badając go i analizując. Może warto porzucić życie w którym warunki dyktuje przypadek i przestać płynąć z prądem życia. Król mieczy mówi: możesz mieć większy niż myślisz wpływ na to, co wydarzy się w tym roku w Twoim życiu. Być może strategia, którą wymyśliłaś na siebie jest już na tyle dojrzała, że ten rok jest właśnie tym momentem w którym możesz wprowadzić ją w życie. Król oznacza zdecydowanie więc skorzystaj z jego energii. W tym roku zaczniesz widzieć więcej połączeń przyczynowo - skutkowych  w życiu swoim i bliskich Ci osób. Będziesz wspaniałym doradcą. Jednak nie pomagaj jeśli Cię o to nie proszą, bo może się to obrócić przeciwko Tobie.

 

Wodnik: Horoskop miłosny na 2019 rok

Uran to mistrz emocjonalnych huśtawek, więc uważaj. Zwłaszcza na tych którzy biorą, w zamian nie dając zbyt wiele. Bądź szczera z samą sobą - jeśli ktoś jest w zasięgu Twoich zainteresowań, nie udawaj, że to nieważne i na pewno jak zawsze przeczekasz. Ktoś kto od zawsze jest w pobliżu może pokazać swoje nowe, całkiem romantyczne oblicze. Generalnie z układanki gwiazd wynika, że sprawy uczuciowe zaczną się bezpiecznie stabilizować, tylko nie spłosz się i nie zaszyj w domu.

 

Horoskop finansowy dla Wodnika na 2019 rok

Czas spojrzeć prawdzie w oczy - czy to co robisz jest tym co chcesz robić? Jesteś realistką ale i marzycielką, a w Twoje przeznaczenie wpisane są rzeczy wielkie. Pchać świat do przodu. Może warto już dyskretnie zacząć badać tematy, które zawsze Cię interesowały - pracę na rzecz innych, planety, zwierząt. Prawda jest taka, że Twój znak jest najbardziej predystynowany do tego, aby dokonywać w świecie poważnych zmian. I z czasem całkiem sensownie na tym zarabiać.

 

Horoskop zdrowotny Wodnik 2019

Inni mogą Ci zazdrościć kondycji. W tym roku będziesz na takich obrotach jakby ktoś wmontował Ci silnik od Ferrari. Nie przestawaj biegać i jeździć na rowerze. Podczas gdy inni będą tyć, Ty skutecznie schudniesz i uregulujesz wszystkie dawne kłopociki ze zdrowiem. Fart? Nie sądzę.

Zobacz także: Horoskop 2019 Koziorożec (22.12–19.01): horoskop miłosny, partnerski, roczny i miesięczny