Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Baran

Kto powiedział, że seks z eks to nie najlepszy pomysł? Niech rzuci kamieniem ten, kto choć raz nie skusił się na to czy przynajmniej intensywnie o tym nie myślał. To nic złego, pod warunkiem, że nie wejdziecie znowu w toksyczne schematy, przez które się rozstaliście. W każdym razie: czerwiec przynieść może Baranom okazję do jednorazowej przynajmniej przygody z kimś, z kim już kiedyś były. Warto to rozważyć, jeśli wasz seks był tego wart. Oczywiście może się okazać, że już nie rozpalicie dawnej namiętności i trzeba się z tym liczyć. Może jednak być i tak, że namiętność was zaleje i to ze zdwojoną siłą! W każdym razie: będzie się działo. 

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Byk

Drogie Byki, nie zapominajcie o swojej przyjemności! Choć czerwiec, nadchodzące lato, spotkania ze znajomymi i inne atrakcje mogą kusić, to pamiętajcie o tym, co przede wszystkim wam sprawia przyjemność. A grupowe ustalenia oznaczają zwykle kompromisy. Dlatego wcale nie będzie niczym złym, jeśli po intensywnej wiośnie zapragniecie zaszyć się w domku w lesie i pobyć ze swoim partnerem/partnerką albo w ogóle w pojedynkę i praktykować szeroko pojętą samomiłość. Przede wszystkim dajcie sobie czas, by pomyśleć co dalej, czego chcecie w drugiej połowie roku: w życiu, w związku, w seksie. Kiedy się zrelaksujecie, poczujecie bez wątpienia przypływ energii, chęć do eksperymentowania, odkrywania swojego ciała na nowo.

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Bliźnięta

Czerwiec należy do Bliźniąt! Poczujecie, że macie ochotę, by się nie ograniczać i czerpać z życia w pełni! Będziecie się rozpieszczać: czytać erotyczną literaturę, testować najnowsze gadżety erotyczne, inwestować w luksusową bieliznę... Generalnie fundować zmysłowe rozkosze dla ciała i ducha. Urządzicie wykwintną kolację - dla samej siebie, przyjaciół lub kochanki czy kochanka. Wasza energia będzie przyciągać ciekawe osoby i będziecie mogły wybierać. Także okazja na romans murowana! Choć wam zapewne przede wszystkim romans z samą sobą w głowie. Ale to na dobry początek i zaostrzenie apetytu. Bo przed wami intensywne lato pełne uniesień!

 

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Rak

W czerwcu u Raków wyjątkowo wrażliwe będą czułe punkty. Możecie więc zatęsknić... za dawną miłością, za czułością, bliskością, albo wolnością. W zależności od tego, czego wam brakuje. Warto się zaopiekować swoimi potrzebami, posłuchać ich wreszcie i zastanowić poważnie, co możecie zrobić, aby żyć na własnych zasadach, po swojemu i czerpać jak najwięcej radości z każdego dnia. Może to być więc czas towarzyskiego wycofania i schowania w siebie. Czas, kiedy zbyt wiele bodźców będzie niepożądanych. Także tych seksualnych. Ale to nic złego! Nie musimy cały czas chodzić gotowe czy gotowi na seks! Czasem dobrze jest zrobić sobie przerwę, by nabrać znów ochoty na erotyczne doznania. 

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Lew

Będziesz rozpieszczać wszystkich wokół. Letnie dni sprawią, że poczujesz mnóstwo radości życia, którą będziesz chciała lub chciał się dzielić. Jeśli jesteś w związku czy w relacji typu friends with benefits, bez wątpienia twój partner czy partnerka poczuje się w centrum uwagi i nie będzie narzekać na to, co fundujesz mu czy jej zarówno w łóżku, jak i w bardziej codziennych sytuacjach. Pyszna kolacja? Aromatyczna kolacja? Kojący lub rozpalający zmysły masaż. Odkryjesz, że nie tylko branie, lecz także dawanie daje mnóstwo przyjemności, frajdy, satysfakcji. Nie masz nikogo na stałe? Odpal aplikację randkową i znajdź kogoś, z kim spędzisz miło czas!

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Panna

Uważność to słowo klucz na czerwiec, zodiakalna Panno. Może wydawać ci się, że potrzebujesz więcej doznać, bodźców, smaków, zapachów, bardziej ostrego i szybkiego seksu. Wciąż jednak nie odczuwasz satysfakcji? Postaraj się postawić na jakość a nie na ilość. Skup totalnie na przyjemności, nie myśl o niczym innym, daj sobie czas i przestrzeń, odczuwaj każdym nerwem. To może być trudne. Może najpierw popraktykuj mindfulness? Postaraj się zredukować stres, opanować gonitwę myśli, a znów poczujesz niezwykły smak kryjący się w prostych pieszczotach!

Zobacz także:

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Waga

Wagi znów muszą popracować nad relacją z samymi sobą, przyjaźnią ze swoim ciałem i seksualnością, aby znów mogły czerpać z relacji z innymi osobami, czuć się w nich pewnie, wyznaczać swoje granice i upominać się o swoje potrzeby. Dlatego też szalony czerwiec warto przeznaczyć, drogie Wagi, na eksplorowanie siebie! Na bezwstydne oglądanie, dotykanie, smakowanie, pielęgnowanie miłości własnej, akceptacji, porozumienia z samą sobą. To oczywiście nie jest jednorazowe zadanie, to relacja, która wymaga pielęgnowania, zmienia się w czasie, ale naprawdę procentuje!

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Skorpion

Przed Skorpionami burzliwy czas! Od wielkich namiętności do także mocnych negatywnych emocji. Będzie się działo! Na nudę nie będzie można narzekać, choć emocjonalnie będzie to dość wyczerpujący czas. Skorpiony będą walczyły o swoje w relacjach, kłóciły namiętnie, jak i godziły ochoczo w łóżku. Najważniejsze, by nie stracić kontroli nad sobą, wyrzucić emocje, ale też nie tak, by zranić drugą osobę. Szukajcie więc dróg komunikacji i pamiętajcie, że choć seks na wkurzeniu ma swój urok, to na dłuższą metę może być zgubny. Bo problemy warto rozwiązywać a nie zagłuszać je cielesnymi uniesieniami.

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Strzelec

Strzelce będą w czerwcu w pełni korzystać korzystać z uroków ciepłych dni, korzystając z miejskiego życia. A to, mimo że wciąż trzeba zachowywać bezpieczny dystans, będzie okazją do flirtowania i zawierania nowych znajomości. Być może skończy się tylko na flircie, bo pójdziecie sobie dalej, nie szukając niczego konkretnego, ciesząc się po prostu nadchodzącym latem, pogodą, atmosferą. Ale jeśli jesteś osobą, która poszukuje, czy to romansu czy miłości, to bez wątpienia czerwiec 2021 ma w sobie jak najlepszy potencjał do tego, by poszukiwania skończyły się sukcesem!

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Koziorożec

Praca, praca i inne obowiązki, niekończące się listy zadań? Mamy na to sposób! Zamieść randkowanie na szczycie to do list! Koziorożcu, pamiętaj, że twoja sympatia nie będzie w nieskończoność tolerować tego, że wciąż przekładasz spotkania! Zresztą w kołowrotku obowiązków prędzej czy później dopadnie cię zmęczenie i frustracja, a tego lepiej uniknąć! Zaplanuj więc przyjemności we dwoje. A jeśli jesteś singielką czy singlem to w pojedynkę. Lub poszukaj szczęścia na przykład na Tinderze! Wszystko w twoich rękach! Zaszalej!

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Wodnik

Wodniki będą w tym miesiącu po swojemu pielęgnowały swoje relacje, dbały o rodzinę, znajomych i oczywiście o osoby bliskie ich sercom! Zwłaszcza te w świeżych związkach wcale nie będą miały ochoty chodzić za rękę po parku, ale raczej siedzieć w domu, tulić się do siebie bez obcych spojrzeń na sobie, cieszyć się sobą wzajemnie. Gotowanie, oglądanie filmów, gry i zabawy oraz eksplorowanie swoich ciał, ale bez pośpiechu, czule, uważnie, poznając wszelkie wrażliwe punkty, odkrywając nowe rozkosze, prowadząc intymne rozmowy aż po świt.

Horoskop seksualny na czerwiec 2021: Ryby

Ryby poczują, jak krew krąży im szybciej w żyłach a fantazja uderza do głowy. Kreatywne scenariusze na seksrandki, kolacje pełne afrodyzjaków, pikantne wiadomości wysyłane o każdej porze dnia i nocy... W czerwcu wiele osób spod znaku Ryb zamieni się w boginie czy też bogów seksu. Ochotą do eksperymentów będziecie zarażać kochanki czy kochanków, opowiadać im bezwstydnie, czego chciałybyście spróbować, rozmyślać, jak to zrealizować a następnie niech słowo staje się ciałem! Rzecz jasna w konsensualnych warunkach!  Ale spokojnie Ryby mogą czerwiec ogłosić miesiącem seksu! I to takiego na najwyższym poziomie!