Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Końcówka roku to dla ciebie czas nieco dezorientujący. Głową jesteś w uczuciach i wielkiej (lub małej) sztuce, tymczasem życie domaga się szybkich decyzji dotyczących zupełnie pragmatycznych spraw. Nie podejmuj ich na odwal się, bo konsekwencje będą widoczne przez cały przyszły rok. Oddeleguj się na chwilę do przyziemności.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Angażujesz się w działania na rzecz znajomych i rodziny (zwłaszcza tych osób, które potrzebują pomocy) tak bardzo, że trochę nie masz czasu na myślenie o siebie. Tylko pytanie – czy to aby nie kolejna wymówka, bo po prostu myślenie o swoich potrzebach jest niełatwe. Poćwicz się w sztuce dyskomfortu.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Dużo się dzieje w twojej orbicie. Rzeczy związane ze współczuciem, współodczuwaniem i nasilonym poziomem empatii bardzo zaprzątają twoje myśli. Może to praca dla jakieś organizacji charytatywnej, może po prostu poczucie, że czas oddać to, co się samemu dostało. Plus dobry moment na przemyślenie higieniczności życia.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Ryby (19 lutego – 20 marca)

Po czasie bezwzględnej asertywności, w której się ostatnio nieźle ćwiczyłaś, nadeszła potrzeba delikatności w relacjach. To, co kiedyś wydawało ci się nie do przyjęcia, teraz będziesz widziała w innych barwach. Nadchodzący rok to dla ciebie zupełnie nowy etap w budowaniu relacji Właśnie na miękko.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Żeby zrobić zdecydowany krok w nieznane, trzeba najpierw pousuwać przeszkody spod nóg. Nie skacz na główkę do basenu, w którym nie ma wody. Gwiazdy przestrzegają przed podejmowaniem decyzji pod wpływem impulsu lub gniewu. Złość jest zdrowa, ale jednak przegrywa z rozsądkiem.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022:  Byk (20 kwietnia – 21 maja)

Wszystko pójdzie dalej, nawet jeśli myślisz, że nie. Dużo ludzi pracuje teraz na twój sukces życiowy, a to wszystko dlatego, że dobrze ci życzą. Ta energia skumuluje się i będziesz mogła liczyć z ich strony na radę, która wiele zmieni, a nawet większe wsparcie finansowe. Nauczysz się przykładać siłę tam, gdzie jest to właśnie potrzebne.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Teraz wszystkie sztuczki się udadzą. Musisz tylko wierzyć, że znasz ten trik. I gdy pojawi się wena, od razu działać, nie zastanawiać się, bo czas może uśmiercić twoje pomysły i odebrać im witalność. W twoich gwiazdach widać rydwan. Daj się ponieść temu szalonemu, co ci strzeli do głowy. To cię przeniesie ponad okopami codzienności.

Zobacz także:

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Uwierzysz we własne umiejętności i dzięki temu przeskoczysz nad przeszkodą, która do tej pory wydawała się zbyt wielka. Nadal jest ogromna, ale są w niej malutkie drzwiczki, a ty je odkryjesz i z najtrudniejszych sytuacji wyjdziesz bez szwanku. Kieruj się tym, co podpowiada ci umysł. To najlepszy kierunek. To, co nieudane, będzie samo odpadać jak silniki od rakiety startującej w kosmos.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Musi być bardzo ciemno, by z ukrycia (i zakamarków twojego umysłu) wyszło to, czego boisz się najbardziej. Czas wypuścić lęki na zewnątrz w ciszę, by je oswoić i zobaczyć, że nie są takie straszne. Boisz się strat, masz blokadę przed czymś nowym, niespodziewanym i dziwnym. Brak decyzji przyniesie większe straty niż nawet nietypowe, ale jednak działania.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Panna (23 sierpnia – 22 września)

Czy niepodjęcie działań pozwala ci coś zyskać? Przyjrzyj się swojemu życiu uczuciowemu – to, co zrobisz, nie może być działaniem z desperacji. Warto naprawdę wierzyć, że się uda. Że zainteresujesz kogoś swoją energią, że jesteś dość ważna, żeby chciał zrobić pierwszy krok. Pora na budowanie pewności siebie w relacjach jest dla ciebie właśnie teraz. Idź w to!

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Waga (23 września – 22 października)

Zachowawcza energia czasami jest relaksująca i czemuś służy. A ty właśnie potrzebujesz teraz oparcia i mocnego stanięcia na nogach. Da ci je życzliwość prawdziwych przyjaciół. Masz dobry punkt startowy, żeby zbudować w sobie na nowo poczucie mocy i satysfakcji z osiągania dużych rzeczy. Nie zapominaj się cieszyć tym, co sama zbudowałaś.

Horoskop miesięczny na grudzień 2022: Skorpion (23 października – 22 listopada)

Jesteś w momencie dziwnej ulotności. Nieco oderwana od ziemi, szybująca w relacyjnych obłokach. Kiełkuje w tobie nowe uczucie, ale wpływa to na ciebie hamująco. Odwróć głowę od obowiązków i pracy, bo możesz nie zauważyć czegoś naprawdę wartościowego. Kieruj swój wzrok tam, gdzie rzeczy szalone, inteligentne i szybkie. Tam, gdzie radość. To dobry trop.

Horoskop pochodzi z magazynu GLAMOUR. Wszystkie jego aktualne wydania znajdziecie TUTAJ.