Wbrew ponurej aurze i nastrojom listopad okaże się całkiem sprzyjający uczuciom. Nadchodzące Krwawe Zaćmienie Księżyca (jednoczesna pełnia i zaćmienie 8 listopada 2022) dla wielu relacji może okazać się momentem zwrotnym. To wtedy ważyć się będą losy związków, nowych relacji i doświadczeń singielskich. Byk, w którego znaku będzie mieć miejsce to zjawisko, wesprze nasze starania o obfitość. Dla jednych będą to pieniądze, dla innych uczucia, dla jeszcze kolejnych – nowe przygody i doświadczenia. Zwłaszcza, że okoliczności okażą się idealne na romantyczne zbliżenia i inicjatywy, a atmosfera podróży poślubnej udzieli się wszystkim

Rozpoczynający się właśnie tydzień będzie więc czasem sprzyjającym zmianom, ale także otrzymywaniu zaskakujących wiadomości i doświadczaniu niesamowitych wydarzeń. Wszystko za sprawą Merkurego, który 9 listopada 2022 znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem, z którym z kolei ustawi się w opozycji do planety Uran.

Co to oznacza dla twojego znaku? Sprawdź w naszym horoskopie miłosnym tygodniowym na  7 – 13 listopada 2022 roku

Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Wydarzenia tego tygodnia każą ci na moment odłożyć ego na bok, byś niczym nieskrępowana mogła w pełni zaangażować się w relacje z bliskimi. Dziel się miłością i stawiaj na to, co w życiu najważniejsze. Zamień lęki w siłę napędową.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Od dawna czekałaś na moment spokoju i koniec dramatów w związku. Ciesz się tym, ale jednocześnie miej się na baczności, by zbytnio nie rozgościć się w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa. Ono bowiem nieustannie wymaga uwagi i pracy, z obu stron.

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Ten tydzień przyniesie ci zaskakującą informację. Będzie to albo cudowna wiadomość albo taka, która wprowadzi w życiu sporo zamieszania. Nie próbuj jednak wyciągać z niej wniosków bez poznania wszystkich faktów oraz zdania osób, których dotyczy.

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Energia listopada sprawi, że... wszystko będzie możliwe. Wykorzystaj ją i poproś wszechświat o wsparcie – w poszukiwaniu nowej pracy, ułożeniu spraw finansowych albo poznaniu kogoś. To, czego najbardziej potrzebujesz, wydarzy się pierwsze.

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny: Lew

Nadchodząca pełnia Księżyca i jego jednoczesne zaćmienie przyniosą ze sobą sprawy decydujące o twoim przeznaczeniu. Jeśli ciągle zastanawiasz się, co robić w życiu, czy na pewno chcesz małżeństwa lub czy on/ona jest dla ciebie odpowiedni/a – odpowiedź znajdziesz w czasie najbliższej lunacji.

Horoskop tygodniowy miłosny: Panna

Jeśli jesteś w stałym związku, zjawiska tego tygodnia wsparte retrogradacjami planet zachęcą cię do przywrócenia elementu przygody i zaskoczenia do waszej relacji. Dla singli oznaczać to może rzucenie się na głęboką wodę – randkę w ciemno lub umówienie się z kimś, kogo zna się od dawna.

Horoskop tygodniowy miłosny: Waga

W tym tygodniu zjawiska będą testować twoje intymne relacje. Będzie burzliwie, ale też namiętnie. Jeśli dobrze to rozegrasz, to przeciąganie liny argumentów i wojny na słowa będą dobrą grą wstępną. Niewykluczone będzie szybkie podjęcie jakiejś decyzji.

Horoskop tygodniowy miłosny: Skorpion

Dopóki trwa twój sezon urodzinowy, spróbuj hamować swoją zazdrość. Może przeszkodzić ci w rozwoju relacji lub nawiązaniu nowej. Jeśli jesteś szczególnie temperamentna – trzymaj emocje na wodzy i kieruj się argumentami podpowiadanymi przez rozsądek.

Horoskop tygodniowy miłosny: Strzelec

Ten tydzień sprzyjać będzie zmianom twoich przekonań. Z bycia „ja” zrozumiesz, że jest też jakieś „my”, o które trzeba dbać i dla którego warto się starać. To zachęci cię do większej dbałości o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne.

Horoskop tygodniowy miłosny: Koziorożec

Jeśli planujesz wprowadzić w życie zmiany, jak nowa praca czy hobby, zapytaj o zdanie drugą połówkę. Nie o pozwolenie, a o ocenę sytuacji – czy słusznie robisz, jak on/ona to widzą. Pomoże ci to spojrzeć na swoje położenie z innej, bardziej obiektywnej perspektywy.

Horoskop tygodniowy miłosny: Wodnik

Choć 11 listopada kojarzy się w Polsce głównie ze Świętem Niepodległości, za sprawą dwóch 11 w dacie jest to dzień magiczny dla miłości. Szukaj w nim harmonii, cudownych zbiegów okoliczności i nowych doświadczeń. Zarówno jeśli jesteś singielką, jak i jeśli jesteś w związku.

Horoskop tygodniowy miłosny: Ryby

Ostatnia nadmierna analiza rzeczywistości mogła nieźle cię zmęczyć. Zamiast zastanawiać się, „co by było gdyby” nadchodząca pełnia zachęca, byś płynęła z nurtem życia i zmian. Mimo twojego pesymistycznego nastawienia listopad będzie pełen radości.