Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 lutego 2021: Baran

Należysz do grona zodiakalnych Baranów? W takim razie miej się na baczności. Według gwiazd, ktoś spróbuje namieszać w twoim życiu miłosnym. Jeśli jesteś w związku, prawdopodobnie ta osoba będzie chciała skłócić cię z twoim partnerem albo twoją partnerką. Jesteś singielką? Spodziewaj się, że spróbuje cię oczernić przed kimś, kto wydaje ci się bardzo atrakcyjny (nie tylko ze względu na wygląd).  

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 lutego 2021: Byk

Wszystko wskazuje na to, że singielki spod znaku Byka poznają w tym tygodniu bardzo interesującą osobę. Do pierwszego spotkania dojdzie w totalnie nieoczywistym miejscu. Jeśli należysz do tego grona, zastanów się, czy oraz w jaki sposób chciałabyś rozwinąć tę znajomość. Jesteś w związku? W takim razie przygotuj się na drobne porozumienia ze swoim partnerem / partnerką. Postawcie na szczerą rozmowę, aby (pozornie nic nieznaczące) sprzeczki nie przerodziły się w… uczuciową wojnę.

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 lutego 2021: Bliźnięta

W tym tygodniu na pewno nie będziesz narzekać na nudę, jak również na brak zainteresowania ze strony partnera / partnerki albo potencjalnych kandydatów / kandydatek. Gwiazdy radzą, żebyś wykorzystała rozpoczynający się właśnie tydzień na dobrą zabawę i na budowanie relacji nie tylko z drugą osobą, ale również (a może nawet „przede wszystkim”) z samą sobą. Nie pożałujesz! 

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 lutego 2021: Rak

Jesteś w związku? W takim razie przestańcie wzajemnie z partnerem / partnerką obarczać się winą i spróbujcie wspólnie poszukać rozwiązania waszych problemów. Pamiętaj, że razem jesteście silniejsi. Jeśli natomiast należysz do grona singielek spod znaku Raka, w tym tygodniu prawdopodobnie będzie ci doskwierała samotność. Aby uniknąć negatywnych emocji, spotkaj się ze znajomymi (oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności) albo zrób dla siebie coś miłego i tym samym zajmij czymś głowę. A najlepiej oba.