Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Jesteś zodiakalnym Baranem? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, w tym tygodniu czeka cię niespodzianka, która ma wiele wspólnego z uczuciami. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że korzystnie wpłynie na twoje samopoczucie, jak również zmotywuje do wprowadzenia kilku zmian, a nawet ulepszeń do swojego życia miłosnego. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Gwiazdy nie mają wątpliwości, że osoby, które urodziły się pod znakiem Byka, powinny w tym tygodniu skupić się na miłości do samych siebie. Jesteś jedną z nich? W takim razie okaż sobie trochę dobroci oraz czułości. Zrób coś miłego. I nie przejmuj się tym, co mówią czy myślą inni. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Należysz do grona zodiakalnych Bliźniąt? W takim razie w twoim życiu miłosnym dużo się teraz dzieje. I to (niestety) nie tylko dobrych rzeczy. Wszystko wskazuje jednak na to, że zła passa powoli dobiega końca. Według gwiazd, rozpoczynający się właśnie tydzień przyniesie ci nadzieję na lepsze jutro. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jeżeli Rak jest twoim znakiem zodiaku, zatrzymaj się na chwilę (albo chociaż zwolnij). Gwiazdy radzą, abyś pomyślała o tym, co dzieje się teraz w twoim życiu uczuciowym. Jesteś zadowolona ze swojej obecnej sytuacji? A może chciałabyś coś zmienić? Ile robisz dla siebie, a ile ze względu na innych? Odpowiedz sobie na te pytania, a następnie wprowadź (ewentualny) plan naprawczy.