Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Urodziłaś się pod znakiem Barana? W takim razie ten tydzień nie będzie należeć do najprzyjemniejszych. Przekonasz się bowiem, że są w twoim otoczeniu osoby, które (wbrew pozorom) nie życzą ci dobrze i będą chciały sporo namieszać w twoim życiu miłosnym. Nie pozwól im na to. Gwiazdy radzą, abyś zakończyła toksyczne znajomości. Im szybciej – tym lepiej. Możesz tylko na tym zyskać.

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Byków, w tym tygodniu na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Według gwiazd, uda ci się zakończyć sprawę, która ma bezpośredni związek z uczuciami i (niestety) od dawna zaprząta ci głowę i serce. Odetchniesz z ulgą. Co więcej, będziesz chciała odreagować i po prostu dobrze się bawić – poddaj się całkowicie temu pragnieniu. Nie pożałujesz. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta

Twój znak zodiaku to Bliźnięta? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, czeka cię bardzo dobry tydzień w miłości. Gwiazdy mówią, że przed tobą same przyjemności. Dla ciała, a także dla umysłu. Być może teraz wydaje ci się to dziwne bądź nierealne, ale odpowiednia dawka czułości wpłynie bardzo korzystnie na twoje samopoczucie. Znowu poczujesz, że żyjesz. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Jesteś zodiakalnym Rakiem? W takim wypadku powinnaś przygotować się na problemy w miłości. Będą one jednak przejściowe – ze wszystkim sobie poradzisz. Pamiętaj tylko, by zawsze słuchać siebie i zwracać uwagę na potrzeby swojego organizmu. Zanim podejmiesz jakąś decyzję, zastanów się, co będzie dla ciebie najlepsze.