Tygodniowy horoskop miłosny na 8-14 lutego 2021

Baran

Ten tydzień nie zapowiada się dla ciebie najlepiej. Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Baranów w związku, spodziewaj się nieporozumień, które (niestety) mogą przerodzić się w poważniejsze kłótnie. W związku z tym tegoroczny dzień zakochanych nie będzie należał do najbardziej udanych… Jesteś singielką? W nadchodzącą niedzielę zakochani obchodzą swoje święto, co trochę cię przytłacza. Gwiazdy radzą, byś nie obrażała się na cały świat, ale wykorzystała Walentynki 2021 do odbudowania relacji z samą sobą. Pokochaj siebie w 100%, a twoje życie zmieni się na lepsze.  

Byk

Niezależnie od tego, czy jesteś zodiakalnym Bykiem w związku czy singielką urodzoną między 20 kwietnia a 22 maja, tegoroczne Walentynki okażą się dla ciebie absolutnie wyjątkowe. Będziesz świetnie się bawić, a następnie dość często i chętnie wspominać ten wieczór (i noc). Los ci sprzyja. Nie możesz narzekać na nudę, jeśli chodzi o miłość, a tym bardziej na brak zainteresowania. Powodzenie w uczuciach korzystnie wpływa także na inne sfery twojego życia. Dobrze wykorzystaj ten czas.

Bliźnięta

To będzie bardzo spokojny tydzień dla wszystkich osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt. Niezależnie od tego, czy jesteś singielką czy tworzysz udany związek, zapomnij o (przysłowiowych) fajerwerkach, niespodziankach czy nieoczekiwanych zwrotach akcji z okazji nadchodzącego święta zakochanych. Najlepsze, co możesz zrobić w tej sytuacji, to sprawić prezent walentynkowy samej sobie. Nie pożałujesz. W końcu wiesz najlepiej, czego chcesz i potrzebujesz.  

Rak

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Rakai jesteś w związku, spraw, by tegoroczne Walentynki okazały się wyjątkowe. Zadbaj o to, by 14 lutego 2021 nikt nie przeszkodził tobie i twojemu partnerowi / twojej partnerce. To ma być wieczór tylko we dwoje. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że wasza relacja bardzo tego potrzebuje. Jesteś singielką spod znaku Raka? W takim razie otwórz się na nowe i nieznane. Jeśli otrzymasz oryginalną propozycję na Walentynki, nie odrzucaj jej od razu. Zastanów się, czy nie warto zaryzykować, a dopiero potem podejmij decyzję.