Rozpoczęłyśmy / rozpoczęliśmy kolejny tydzień. Pełen nowych wyzwań, a także możliwości. Według gwiazd, tydzień między 19 a 25 lipca 2021 roku to idealny moment na pracę nad sobą – akceptacją swojego ciała oraz na budowanie pewności siebie. Co więcej, pod koniec tygodnia będziemy mogły i mogli zaobserwować wyjątkowe zjawisko, a mianowicie pełnię księżyca w znaku Wodnika. Jak Pełnia Koźlego Księżyca, bo właśnie tak brzmi jej nazwa, wpłynie na twoje życie prywatne i zawodowe? Przeczytaj horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku, aby poznać odpowiedź na to pytanie. 

Pełnia Koźlego Księżyca – kiedy? Jak pełnia księżyca w Wodniku wpłynie na twoje życie?

W tym tygodniu księżyc ponownie osiągnie maksimum swoich sił. Już 24 lipca 2021 roku o godz. 4:37 będzie można zaobserwować bowiem Pełnię Koźlego Księżyca. Nazwa tego zjawiska wzięła się od samców sarny, którzy co roku gubią poroże. Jak się okazuje, odrasta ono właśnie w lipcu. Pełnię księżyca w znaku Wodnika określa się również mianem Siennej Pełni (ze względu na zbiory w tym miesiącu) oraz Burzowej Pełni (w związku z licznymi burzami, do których zazwyczaj dochodzi w lecie). Obok tego zjawiska nie można przejść obojętnie. Sprzyja ono bowiem budowaniu relacji z samą sobą. 

Horoskop tygodniowy na 19-25 lipca 2021 roku dla każdego znaku zodiaku

Prawdopodobnie każda oraz każdy z nas ma jakieś kompleksy. W tym tygodniu warto popracować nad sobą i budowaniem relacji z własnym ciałem, a także umysłem. Pomyśl o rzeczach, które najbardziej w sobie lubisz, za które jesteś najbardziej wdzięczna. Najwyższa pora uświadomić sobie, ile wspaniałych rzeczy osiągasz właśnie dzięki swojemu ciału. No i, oczywiście, docenić to. Gwiazdy ci w tym pomogą. Natomiast księżyc w pełni, czyli o maksymalnej sile, pomoże ci uwierzyć we własne możliwości. 

Pamiętaj, by w tym tygodniu nie szczędzić sobie przyjemności. Znajdź chwilę tylko dla siebie. Zadbaj o swój organizm. Rozpieszczaj się. I to na wszelkie możliwe sposoby. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że wpłynie to niesamowicie korzystnie na twoje ciało, a także na umysł. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 19-25 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

A czego możemy spodziewać się w tym tygodniu, jeśli chodzi o uczucia i związki? To czas wakacyjnych romansów, jak również wyzwań z nimi związanych. Niektóre znaki zodiaku powinny także na chwilę się zatrzymać (albo przynajmniej trochę zwolnić) i przemyśleć pewne kwestie. Czy twoje życie uczuciowe jest takie, jakbyś chciała? Może chciałabyś coś w nim zmienić? Jeśli tak, pamiętaj, by dokonując jakichkolwiek wyborów, kierować się własnym dobrem. Więcej możesz przeczytać w horoskopie tygodniowym miłosnym na 19-25 lipca 2021 dla każdego znaku zodiaku