Rozpoczynający się właśnie tydzień możesz potraktować jako symbol nowego początku, a co za tym idzie: nowych wyzwań i możliwości. Będziesz odczuwała silną potrzebę zmian, jak również, a to ze względu na majową pełnię księżyca w znaku Strzelca, która będzie połączona z całkowitym zaćmieniem księżyca. Przed nami Superpełnia. Co to oznacza? I jak wykorzystać ten czas, aby wyjść na tym jak najlepiej? Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy na 24-30 maja 2021 roku dla każdego znaku zodiaku, aby się o tym przekonać. 

Horoskop tygodniowy na 24-30 maja 2021 dla każdego znaku zodiaku

W najbliższą środę, czyli 26 maja 2021 roku o godz. 13:14 dojdzie do pełni księżyca w znaku Strzelca wraz z całkowitym zaćmieniem księżyca. Jak wpłynie to na życie zawodowe, a jak na życie prywatne każdej i każdego z nas? Wiele wskazuje na to, że w związku z silnym działaniem Strzelca, będziesz odczuwała silną potrzebę odkrywania, doświadczania czegoś zupełnie nowego. Co więcej, będziesz bardzo bronić swojej wolności. I nie pozwolisz, aby ktoś decydował o twoim życiu. 

To bardzo dobry moment na refleksję nad własnym życiem – zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Zastanów się, co ci się w nim podoba, za co je lubisz, a co twoim zdaniem warto byłoby zmienić albo poprawić. Jednocześnie bądź w stu procentach szczera ze sobą. Słuchaj swojej intuicji. Pamiętaj, że ona nigdy cię nie zawiedzie. Pewnych podpowiedzi możesz natomiast szukać w naturze, otaczających cię ludziach, a nawet przedmiotach. Miej oczy, serce i umysł szeroko otwarte. 

Nadchodzące dni będą przepełnione optymizmem. Strzelec nie tylko doda ci motywacji do działania, ale również pozwoli ci uwierzyć we własne możliwości. Dzięki temu będziesz mogła odkryć siebie oraz ścieżkę, którą warto podążać, aby osiągnąć sukces czy zrealizować postawione sobie wcześniej cele. Być może będzie się to wiązać z (mniej lub bardziej) poważnymi zmianami. Spodziewaj się jednak tego, że wniosą one wiele dobrego do twojej codzienności. 

Pomyśl również o tym, czy coś albo ktoś ogranicza twoją wolność, a tym samym odbiera ci przestrzeń i możliwości do dalszego rozwoju. Jeżeli okaże się, że rzeczywiście tak jest, spróbuj się temu sprzeciwić. Postaw wyraźne granice. I daj innym do zrozumienia, że jesteś jedyną osobą, która powinna decydować o twoim życiu – w końcu najlepiej wiesz, co jest dla ciebie najbardziej korzystne. Możesz również zajrzeć do swojego „banku relacji”. Zwróć uwagę na to, które osoby wnoszą coś pozytywnego do twojego życia, a które niekoniecznie (i np. próbują ograniczyć twoją wolność). Weź pod uwagę ograniczenie kontaktu z tymi, którzy biorą, ale nie dają nic od siebie albo całkowite zakończenie znajomości. Zasługujesz na to, co najlepsze. I warto o tym pamiętać.