Sezon Barana trwa w najlepsze, a co za tym idzie – jeszcze do 19 kwietnia towarzyszyć nam będzie energia możliwości cechująca ten znak z której swobodnie wszyscy możemy korzystać. Dla wielu osób okres ten okaże się czasem nowych początków, świeżych startów. W końcu już samo rozpoczęcie sezonu Barana zwiastowało nowy rok astrologiczny i pierwszy dzień wiosny. Jednak nie możesz zapomnieć, że otwieranie każdego kolejnego rozdziału wiąże się także z pracą! Nic nie przyjdzie samo i należy przede wszystkim posprzątać to, co do tej pory stało ci na drodze. Ten sezon jest bowiem o robieniu, a nie tylko o mówieniu. Wymaga skupienia na celu, włożenia w to wysiłku. Na szczęście w działaniu wesprze cię przebojowość Barana, a także to, że lubi on przodować, podejmować inicjatywę, do tego z natury emanuje dobrą energią. Zdaje się mówić: jeśli nie próbujesz, nie tylko nie przekonasz się co tracisz, ale i nie wygrasz. A tym razem po prostu musi się udać. Dlatego to idealny moment na rozpoczęcie nowych projektów, przeprowadzkę, zmianę pracy czy... partnera lub partnerki. Bo Barany mają to do siebie, że kochają mocno, ale nienawidzą jeszcze bardziej.

Sezon Barana przypada na przełom marca i kwietnia. Rozpoczynający się za moment czwarty miesiąc roku w 2022 za sprawą kombinacji obu tych energii (kwietnia i sezonu Barana), a także zjawisk, które na nas czekają, zapowiada się magicznie i intensywnie. Będzie obfitować w zaskakujące wydarzenia i okaże się niezwykle pracowity dla wszystkich znaków. Pora zakasać rękawy!

W poniedziałek 28.03 koniunkcja Wenus z Saturnem w Wodniku może ukazać słabe punkty w twoich relacjach, co spowoduje pewien dystans. Będzie o jednak potrzebny, by przyjrzeć się sprawie i zadecydować, co zrobić by było lepiej. To najlepszy dzień, by powiedzieć „tak” lub „nie” obecnemu lub potencjalnemu związkowi.

Wiesz już, że osiągnięcie zamierzonego celu jest możliwe. Wiesz, że musisz działać. Teraz przygotuj się na to, że wraz z nadejściem kwietnia możesz także zwątpić w swoje siły. Będziesz wystawiona na próbę, ale to energia nowiu w Baranie nie pozwoli ci się temu poddać i staniesz się swoim najwierniejszym kibicem. Nie przestawaj sobie dopingować, nie daj się wciągać w niepotrzebną rywalizację i nie pozwól, by ktokolwiek wmówił ci, że nie jesteś czegoś warta. Niepewność jest naturalna, nie spiesz się i w odpowiednim dla siebie tempie podejmij działania. Najważniejsze żebyś wiedziała, czego naprawdę chcesz. 1 kwietnia w momencie Nowiu Księżyca wypowiedz życzenie, które nosisz w sobie, a przy odrobinie wysiłku zobaczysz jak niebawem zacznie się spełniać. Chociaż to Prima Aprilis, to tym razem nie ma tutaj miejsca na żarty. Potraktuj to naprawdę poważnie.

Za to Słońce w Baranie w koniunkcji z Merkurym w Baranie 3 kwietnia 2022 zachęci cię do wyjścia do ludzi, długich rozmów przy dobrym jedzeniu, spotkań przy kawie z osobami, z którymi umawiasz się na nią już rok (każdy takie zna...). Naucz się doceniać dobre relacje i korzystać z pozytywnej energii innych osób, ale też zostawiać ją wszędzie, gdzie się pojawiasz. Wszystkim nam przyda się trochę światła w tym ponurym czasie.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: