Dzięki horoskopowi tygodniowemu na dni od 31 maja do 6 czerwca 2021 roku dla każdego znaku zodiaku dowiesz się, jaki wpływ na twoje życie prywatne oraz zawodowe ma obecny układ planet, a tym samym lepiej zorganizujesz swój czas i przygotujesz się na nowe wyzwania. A tych na pewno nie będzie brakować. Trwa bowiem Retrogradacja Merkurego w Bliźniętach. Co to dokładnie oznacza? 

Horoskop tygodniowy na 31 maja - 6 czerwca 2021 dla każdego znaku zodiaku

W tym tygodniu na pewno nie będziesz narzekać na nudę. A to ze względu na Retrogradację Merkurego w Bliźniętach, która trwa od 29 maja 2021 roku. To bardzo intensywny czas. Spodziewaj się więc wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W twoim życiu może zapanować (mniejszy lub większy) chaos. 

Będziesz czuła się nieco roztargniona, a niektóre - nawet najprostsze czynności mogą wydawać się trudniejsze niż zwykle. Spodziewaj się więc, że nie wszystko może pójść po twojej myśli. I nie rób sobie z tego powodu wyrzutów. Bądź dla siebie bardziej wyrozumiała i okaż sobie więcej czułości niż zwykle. 

Zwróć również uwagę na to, co i jak mówisz. Niestety Retrogradacja Merkurego w Bliźniętach sprzyja nieporozumieniom oraz ostrym wymianom zdań, które wynikają z błędnej albo (po prostu) nieprzemyślanej komunikacji. Chcąc uniknąć problemów w najbliższej przyszłości, warto się na chwile zatrzymać albo (przynajmniej) zwolnić. Przeczekaj ten czas. 

Wykorzystaj najbliższe dni na odpoczynek albo refleksję nad życiem prywatnym i zawodowym (wnioski, do których dojdziesz, mogą być dla ciebie bardzo zaskakujące i wiele wskazuje na to, że mogą zmotywować cię do zmian). Gwiazdy nie mają wątpliwości, że bliższy kontakt z naturą korzystnie wpłynie korzystnie na twoje samopoczucie. Właśnie dlatego weź pod uwagę kilkudniowy wypad za miasto (solo, w towarzystwie partnera lub partnerki bądź większej grupy znajomych) albo (po prostu) długi spacer po parku.