Czytając horoskop tygodniowy na 4-10 października 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku, możesz się lepiej przygotować do nadchodzących dni. Co się wydarzy? Rozpoczynający się właśnie tydzień będzie naprawdę wyjątkowy. Już niebawem dojdzie bowiem do nowiu księżyca w znaku Wagi, który można uznać za nowy początek. Oto wszystko, co warto wiedzieć na ten temat.

Nów księżyca w znaku Wagi – kiedy? 

Przed nami nów księżyca w znaku Wagi, czyli pierwszy – jesienny nów w tym roku. Dojdzie do niego 6 października 2021 roku, czyli w najbliższy wtorek. Tego dnia księżyc będzie niewidoczny, ale to nie znaczy, że nie będzie oddziaływał na poszczególne znaki zodiaku. Na pewno poczujesz jego moc. Właśnie dlatego warto odpowiednio przygotować się do nadchodzącego nowiu. O czym należy pamiętać?

Horoskop tygodniowy na 4-10 października 2021 roku. Jak nów księżyca wpłynie na twoje życie?

Jak przygotować się nadchodzącego nowiu księżyca? Przede wszystkim warto pamiętać, że odbędzie się on w znaku Wagi, który uwielbia równowagę i harmonię. To dobra okazja do tego, by popracować nad sobą, a konkretnie nad zachowywaniem balansu, np. między życiem prywatnym a sprawami zawodowymi oraz codziennymi obowiązkami, czasem dla innych i dla siebie itp. Pamiętaj, by (zarówno w przypadku snucia planów na przyszłość, jak i działań bieżących) nie zapominać o sobie, jak również o własnych potrzebach. Kieruj się tym, co jest dla ciebie najlepsze. 

Co więcej, nów księżyca to także symbol czegoś świeżego, nowego początku. Jeśli więc od dawna coś planowałaś (w życiu prywatnym albo zawodowym), ale np. brakowało ci czasu czy odwagi, teraz jest dobry moment na to, by działać. Nie bój się i wciśnij symboliczny przycisk START. Szczególnie, że w ciągu kilku nadchodzących dni będziemy czuć nie tylko energię księżyca w nowiu, ale również odpowiednio zorientowanego Marsa, dzięki któremu poszczególne znaki zodiaku zyskają dodatkową motywację do działania. Dzięki tej planecie zyskasz energię i motywację do działania. Poza tym zyskasz poczucie, że to, co robisz, ma sens. 

Gwiazdy nie mają wątpliwości, że dzięki pełnej wdzięku Wadze rozpoczynający się właśnie tydzień upłynie ci pod znakiem spokoju. Będzie przepełniony harmonią i dobrą energią, Możesz więc odetchnąć z ulgą.