Za nami (już!) 28. odcinek Hotel Paradise. Co wydarzyło się na gorącej wyspie? Zdecydowanie był to jeden z najbardziej emocjonujących odcinków – do programu wróciły bowiem dwie uczestniczki. Jedną z nich jest Ola, czyli ulubienica widzów z początku sezonu. Natomiast druga to Sandra, którą niespełna dwa tygodnie temu wyeliminował Maciej. Jak to się stało? Jak Ola zareagowała na fakt, że jej były partner – Adam jest w parze z Violą, z którą łączyła ją przyjaźń? Sprawdźcie poniżej, co działo się w odcinku.

Hotel Paradise: Ola i Sandra wróciły do programu!

Emocje na Bali sięgają zenitu! Na początku tygodnia Marietta zdecydowała, że Marta, czyli partnerka Maćka, musi opuścić tytułowy hotel. Jak sama przyznała, wybór był bardzo trudny, ale musiała podjąć jakąś decyzję. W związku z tym Maciek (ponownie) trafił do singielni. Następnego dnia wyruszył na wycieczkę. Okazało się, że na miejscu czekały na niego dobrze znane widzom Ola i Sandra. Zapowiada się ciekawie, prawda? Przypomnijmy, że Ola została wyeliminowana z programu właśnie przez Sandrę. Z kolei Sandra odpadła z programu, ponieważ Maciek zostawił ją dla nowej uczestniczki – Marty. Tym razem trener personalny musiał zdecydować, która dziewczyna wraca z nim do hotelu, a następnie stworzyć z nią parę. Kogo wybrał? Przyznał, że chce sprawdzić, co wydarzy się w „rajskim piekle”, gdy przywróci Olę. Uczestniczka była nieco zaskoczona, a zarazem wdzięczna Maćkowi. Natomiast Sandra nie kryła swojego oburzenia. Jej zdaniem, były partner popełnia duży błąd. Uznała również, że nie jest on godny rozmowy z nią. Po raz kolejny rozstali się w nieprzyjemnej atmosferze.

 

 

Powrót Oli do Hotel Paradise bardzo ucieszył uczestników. Jednak po chwili Adam przypomniał sobie o układzie, który łączył go z pierwszą partnerką. Warto również dodać, że mieszkaniec Trójmiasta chciał opuścić Hotel Paradise, gdy Ola została wyeliminowana z reality-show. Oczywiście Adam został w programie, nawiązywał bliższe relacje z innymi uczestniczkami. Część z nich doprowadził nawet do płaczu. Ostatecznie związał się z Violą. I gdy wszyscy myśleli, że wszystko między nimi układa się idealnie, Adam poprosił swoją partnerkę o chwilę rozmowy. Powrót Oli do hotelu sprawił, że zaczął myśleć o związku z Violą. Zdradził, że nie jest pewny jej uczuć. To wprowadziło kolejne zamieszanie. To jest kpina – przyznała w pewnym momencie Viola, którą wyraźnie dotknęła niepewność obecnego partnera. Po chwili doszli jednak do porozumienia i zgodnie stwierdzili, że nie chcą zakończyć tej relacji.

Wieczorem przyszedł czas na Puszkę Pandory, czyli jeden z najbardziej emocjonujących momentów każdego tygodnia. Tym razem (wyjątkowo) nikt się nie pokłócił. Większość pytań dotyczyła oczywiście Oli, Adama, Violi, a także łączących ich uczuć.

Ale to nie wszystko! Gdy uczestnicy wrócili do hotelu po odpowiedzi na anonimowe pytania, w salonie zastali… Sandrę. Okazało się, że piękna blondynka również została przywrócona do programu. Wzbudziło to pozytywne emocje wśród prawie wszystkich uczestników. Maciek obawiał się bowiem zemsty swojej partnerki. Właśnie dlatego postanowił z nią porozmawiać. Jak się zapewne domyślacie, nie wyszło z tego nic dobrego.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#hotelparadisetvn7 #siódemka #tvn7 #uczestnicy #milosc #rywalizacja #bali

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Kwi 1, 2020 o 11:49 PDT

Kolejny odcinek Hotel Paradise zostanie wyemitowany dziś o godz. 20:00 w telewizyjnej Siódemce. Co się wydarzy? Wiele wskazuje na to, że Maciek ma się czego obawiać. Nie dość, że jest pokłócony z Sandrą, to jeszcze Ola będzie starała się wrócić do Adama. Nie możemy doczekać się emisji, a wy?