Hotel Paradise” na dobre zagościł w ramówce TVN7. Randkowy program typu bikini reality zadebiutował na antenie na początku 2020 roku i od tamtej pory regularnie powraca z kolejnymi sezonami. Tej jesieni widzowie telewizyjnej Siódemki i użytkownicy platformy Player będą mieli okazję śledzić losy bohaterów szóstej edycji show. Emisja premierowych odcinków rusza już wkrótce!

„Hotel Paradise 6” - piosenka

Nadchodzący sezon „Hotelu Paradise” ponownie przeniesie widzów do egzotycznej Panamy. To właśnie tam został również nakręcony oficjalny teledysk do nowej piosenki, którą będzie można usłyszeć w czołówce. Mowa o tanecznym utworze zatytułowanym „Rajska Miłość”. Warto wspomnieć, że tym razem kawałek stworzyli nowi autorzy. Muzykę skomponowali Patryk Tylza i Piotr Gozdek, a tekst napisał Wojciech Byrski. Z kolei wokalu znów użyczyła doskonale znana wszystkim miłośnikom i miłośniczką formatu Natalia „Nana” Majos, czyli uczestniczka czwartej edycji.

Po wyjściu z programu Nana postawiła na karierę muzyczną. Cały czas się rozwija, pracuje nad swoim repertuarem, latem zaczęła już koncertować. A my wspieramy naszych uczestników w ich działaniach oraz realizacji marzeń. W Nanie widzimy duży potencjał, dobrze nam się z nią współpracuje, więc ponownie zaproponowaliśmy jej zaśpiewanie piosenki przewodniej do najnowszej edycji naszego programu - mówi Grzegorz Piekarski, Dyrektor Zarządzający Golden Media Polska.

W oficjalnym wideoklipie, oprócz Nany, wystąpili także mieszkańcy Panamy. Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

„Hotel Paradise 6” - zmiana dni i pory emisji

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie przepadali za trwającymi aż trzy dni weekendowymi przerwami w nadawaniu show. Najnowszy sezon „Hotelu Paradise” będzie można znów oglądać pięć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku.

Nieznacznej zmianie uległa także pora emisji programu. Premierowe odcinki będą zaczynać się na TVN7 o godz. 20:30, czyli pięć minut wcześniej niż w przypadku poprzedniego sezonu. Dodajmy, że prowadzącą show niezmiennie pozostaje Klaudia El Dursi.

Kiedy startuje „Hotel Paradise 6”? Kiedy finał?

Nową edycję „Hotelu Paradise” będzie można oglądać już od 29 sierpnia. O tym, kto wygrał w wielkim finale show przekonamy się najprawdopodobniej na przełomie listopada i grudnia 2022 roku.

Zobacz także:

Stęskniliście się za oglądaniem i komentowaniem „Hotelu Paradise”?