Program Top Model się skończył i przyszedł czas prawdziwej próby dla jego uczestników. To właśnie w najbliższych miesiącach rozstrzygnie się, kto faktycznie ma szanse zrobić karierę w branży, a kto, by funkcjonować w mediach społecznościowych, musi zabłysnąć innymi talentami.

Hubert Gromadzki z Top Model 7 w niepublikowanej sesji „Glamour” [ZDJĘCIA]

Hubert Gromadzki w trakcie emisji Top Model 7 dość szybko ( i dość skutecznie) wtłoczył się w ramy samolubnego, egoistycznego i trochę rozpieszczonego chłopca. Dla tych wszystkich, którzy nie zdążyli sobie wyrobić o nim opinii, albo dla tych, którzy mimo wszystko mają dla niego sympatię i chcieliby spojrzeć nań łaskawszym okiem, niż sam im na to pozwolił, niedoszły Top Model 2018 na swoim youtubowym kanale przygotował specjalny materiał.

Jak wyjaśnia w pierwszych słowach, program Top Model pokazał tylko fragment prawdy o nim samym i dlatego chciałby własny obraz nakreślić jeszcze raz. I co ciekawe – naprawdę mu się to udaje!

Hubert gromadzki z Top Model 7 o sobie w filmie „Czego nie wiecie o mnie”

Na przestrzeni niecałych 8 minut Hubert opowiada o swoich młodzieńczych pasjach: jeździe na rolach i grze w hokeja, grze na perkusji i modelarstwie. I choć wszystko wygląda jak typowe młodzieżowe zajęcia, ze skleconego własnym sumptem materiału wyłania się obraz osoby niesamowicie wszechstronnej i pełnej zapału, która w każdej z uprawianych dziedzin osiąga swoje maksimum. Sam o sobie mówi, że cechuje go cierpliwość, upór i konsekwencja. Patrząc na medale i inne wyróżnienia za własną twórczość modelarską faktycznie mu wierzymy; nie są to puste słowa wypowiedziane do kamery, za którymi nic nie stoi.

No i jeszcze jedno: po obejrzeniu tego video, w Hubercie widzimy także bardzo rodzinną postać, szczęśliwego brata 4 sióstr i 3 braci, który wszytko co umie i ma, zawdzięcza po części właśnie swemu rodzeństwu, a także ogromnemu wsparciu rodziców. I kogoś, kto właśnie do takiego – ciepłego, przyjaznego i niezwykle barwnego świata zaprasza innych.

Brzmi, jakby mowa była o kimś kompletnie innym, niż Hubert, którego znamy z TVN-owskiego show? Zobaczcie cały materiał – warto skonfrontować to, co chłopak mówi sam o sobie w przytoczonych przez siebie anegdotach (i co pada miedzy słowami) z tym, co pamiętamy z programu. Który Hubert Gromadzki podoba się wam bardziej i który jest prawdziwy? Zgodzicie się, że to video każe spojrzeć na niego całkiem innymi oczami?

Zobacz także:

Top Model 2018: Hubert Gromadzki - wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o finaliście Top Model 7 [KWESTIONARIUSZ]