Hubert Gromadzki znalazł się w ścisłym finale Top Model 7, zajmując drugie miejsce. Program wygrała Kasia Szklarczyk, a nagrodą, oprócz 100 tys. zł, kontraktu z agencją D'vision i udziału w kampanii platformy internetowej About You, była sesja okładkowa w magazynie Glamour. Kilka tygodni przed wielkim finałem Hubert Gromadzki, Kasia Szklarczyk i Ania Markowska wybrali się na Madagaskar, gdzie odbyły się zdjęcia, których autorką jest Gosia Turczyńska, natomiast za stylizację odpowiada szef mody Michał Kuś. Jesteście ciekawi niepublikowanych dotąd kadrów z ekskluzywnej sesji?

Top Model 2018: Hubert Gromadzki - wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o finaliście Top Model 7 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Hubert Gromadzki z Top Model 7 w okładkowej sesji dla Glamour

Hubert Gromadzki nie wygrał programu Top Model, ale od początku był faworytem jurorów. Ma wszelkie predyspozycje do tego, aby pracować w modelingu, dlatego nie mamy wątpliwości, że jeszcze o nim usłyszymy. W naszej galerii znajdziecie niepublikowane wcześniej zdjęcia z sesji na Madagaskarze. Które zdjęcie podoba Wam się najbardziej?