Huber Gromadzki zyskał popularność dzięki udziałowi w siódmej edycji Top Model. Na początku zachwycił jury, a potem (bardzo szybko) zyskał sympatię widzów i widzek modowego show. Po finale, w którym zajął drugie miejsce, rozpoczął swoją przygodę z modelingiem. Ma na koncie współpracę z polskimi, jak i zagranicznymi projektantami oraz projektantkami. Jest również obecny na Instagramie – jego profil obserwuje ponad 260 tysięcy osób. A już niebawem powróci do show-biznesu. Hubert Gromadzki weźmie udział w programie Power Couple. Co więcej, tym razem będzie mu towarzyszyła dziewczyna! Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Hubert Gromadzki wystąpi w nowym programie TVN

Kilka dni temu Hubert Gromadzki poinformował, że razem ze swoją ukochaną, Magdą, dołączają do grona uczestników i uczestniczek Power Couple, czyli programu, który 20 marca zadebiutuje na antenie TVN. 

„Oficjalnie mogę ogłosić, że jesteśmy uczestnikami nowego programu POWER COUPLE. Zapraszamy Was przed telewizory od 20 marca w każdą sobotę o godzinie 20:00 na głównej stacji TVN, będzie się działo!!! Będziecie nam kibicować?” – czytamy w poście opublikowanym przez Huberta Gromadzkiego na Instagramie. 

W programie Power Couple wystąpią również Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, Agata Rubik i Piotr Rubik, Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Aleksandra Gruszka i Piotr Gruszka oraz Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres. W roli prowadzącego zobaczymy natomiast Oliviera Janiaka

Power Couple – o czym jest nowy program TVN?

Program Power Couple zasili wiosenną ramówkę TVN. Co o nim wiemy? W nowym show weźmie udział siedem – znanych par. Uczestnicy i uczestniczki spędzą trzy tygodnie w jednej willi. W tym czasie będą musieli / musiały podejmować różne wyzwania, które przybliżą ich do upragnionego finału, a tym samym do nagrody głównej. Całość zostanie podzielona na 10 odcinków. 

Nowe show będzie można oglądać w soboty o godz. 20:00 na kanale TVN, a także na platformie streamingowej Player. Premiera już 20 marca, czyli za niewiele ponad tydzień.