Ostatnich kilka miesięcy nie było lekkich dla przedsiębiorców i instytucji kultury. Z niecierpliwością wypatrywałyśmy na horyzoncie otwarcia restauracji, teatrów i kin, żeby po zasłużonym dniu pracy czy szkoły móc zrelaksować się w ulubionych miejscach chrupiąc nachosy czy popijając lemoniadę. Już od dzisiaj, czyli 21 maja, możemy zanurzyć się w ulubionych fotelach niektórych kin i z przejęciem śledzić losy nieznanych nam jeszcze bohaterów. 

My jednak mamy dla Was plan na kolejny piątkowy wieczór, czyli 28 maja, kiedy otwierają się już wszystkie multipleksy (jak miło to powiedzieć!) i na ekrany kin wchodzi nowa, polska komedia romantyczna. To pierwsza rodzima produkcja, którą zobaczymy po otwarciu kin, idealna na luźne popołudnie z przyjaciółką czy wieczór z chłopakiem.

"Druga połowa" w kinach od 28 maja

W filmie „Druga połowa” reżyserii Łukasza Wiśniewskiego w rolach głównych zobaczymy, doskonale znanego szerszej publiczności, Cezarego Pazurę, uwielbianego przez wszystkich Maćka Musiała, eteryczną Mariannę Zydek znaną z „Kamerdynera” i Jacka Knapa, którego możecie kojarzyć z filmu „Miłość jest wszystkim”. Ponadto na ekranie pojawią się Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Grabowski, Leszek Lichota czy Ilona Ostrowska – istna plejada gwiazd!

"Druga połowa" w kinach od 28 maja

Ta lekka i świeża komedia romantyczna ma szansę trafić w gusta nie tylko fanów tego gatunku, a również amatorów piłki nożnej, bowiem fabuła rozgrywa się w świecie najpopularniejszego polskiego sportu. W produkcji wzięła udział gwiazda reprezentacji Polski, czyli Grzegorz Krychowiak oraz dziennikarze i komentatorzy sportowi, m.in. Dariusz Szpakowski. To co będzie jednak w filmie "Druga połowa" najważniejsze to oczywiście miłość! Nieoczekiwane zwroty akcji, celny humor, miłosne zagrywki i wielkie emocje to dokładnie to na co wszystkie czekałyśmy. 

Zobacz także:

Więcej fabuły Wam nie zdradzamy – same zobaczcie zwiastun!

Partnerami filmu są: Lotos, PGE Narodowy, Lotto. Sponsorami filmu są PKO BP i BGK.

Artykuł powstał we współpracy z Kino Świat.