W maju tego roku rodzime serwisy internetowe obiegła informacja o tym, że Iga Lis i Taco Hemingway są parą. Według osoby z ich otoczenia spotykali się już od zeszłych wakacji. To wtedy 19-latka pojawiła na okładce EP-ki Szprycer. Kilka miesięcy wystarczyło, aby plotki się potwierdziły. Iga i Filip bawili się razem na festiwalu Open’er w Gdyni, gdzie według obserwatorów nie szczędzili sobie czułości. Dodatkowo paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze w Sopocie. Jak można było wywnioskować z Instagrama Igi Lis, po festiwalu, wybrali się w podróż po Stanach Zjednoczonych. 19-latka skrupulatnie dokumentowała wycieczkę z Taco Hemingway’em, jednak nie wrzuciła ani jednego wspólnego zdjęcia. Na jednym z postów fani dopatrzyli się jedynie… cienia rapera, który fotografował swoją dziewczynę.

Iga Lis i Taco Hemingway są razem. Między nimi jest prawie 10 lat różnicy

Iga Lis, która jeszcze do niedawna chciała być modelką, w tym roku zdała maturę i wyjechała na studia do Londynu. Okazało się, że Taco Hemingway postanowił ją wspierać - para prawdopodobnie zamieszkała razem. Iga prowadzi swojego Instagrama na bieżąco, a z jej ostatniego posta wynika, że w końcu postanowiła przestać ukrywać swój związek ze starszym o 8 lat raperem. 19-latka dodała swoje zdjęcie z Paryża i oznaczyła na nim Taco! Zdajemy sobie sprawę z tego, że nigdzie nie padł komentarz w stylu „Tak, jesteśmy w związku”, jednak w czasach social mediów taka sytuacja jest bardziej wymowna niż przyznanie tego wprost. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze wspólne zdjęcie Igi Lis i Taco Hemingwaya, pary, która wzbudza obecnie najwięcej emocji w rodzimym show-biznesie.

Taco Hemingway wydał nową płytę „Cafe Belga”! Na swoim drugim solowym pełnowymiarowym albumie raper wyznaje miłość Idze Lis >>>